Skocz do zawartości
Forum

Pieszczoty od tyłu a ciąża


Gość karo777

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Karolina. jestem z chłopakiem 2 lata ale jestem jeszcze dziewicą , nie przeszkadza mi to gdyż prędko mi się do seksu nie śpieszy.... Mam pytanie , otóż z chłopakiem nie uprawiamy seksu , ale można tak powiedzieć że się pieścimy w tych miejscach Dziś doszło do tego , że ściągnął mi majtki lekko (z tyłu) i od tyłu mi dotykał \"swoim\" moją pupe... kilka razy zrobił ruchy takie jak podczas penetracji.....ale nie do mojej bez pośrednio , ale na majtki(gdyż majtek nie miałam tylko na pupie ) Nie jestem jak inne ....Jestem w pełni świadoma tego co może sie stać po seksie bez zabezpieczona...nie chce zmarnować życia przed ciąże, gdyz jeszcze mam na to czas i jestem na to za młoda .... dlatego też nie pozwalam nigdy chłopakowi ściągnąć całkowicie majtek (w tym przypadku przytrzymywałam majtki przy \"swojej\") oraz nie pozwalam mu penetracji dopóki nie bedzie zabezpieczenia.... moje pytanie dotyczy tego czy jest możliwa ciąża jeśli chłopak nie wsadził w ogóle swojego członka w \"moją\" ale \"pojeździł\" i nie wybuchnął ? moje pytanie może wydawać sie głupie ale wypada się upewnić , w końcu kto pyta nie bładzi , a szczególnie jak jestem dziewicą Mam też prośbe , na co powinnam uważać ,gdy takie \"zabawy\" są , co mam zrobić gdy na przykład troche pojawi sie spermy np. obok pochwy ? Czytałam ,że podczas seksu przerywanego najczęściej pojawia sie ciąza , gdyż przed samym wybuchem chłopakom też wydziela sie wydzielina w której znajdują się plemniki , czy to prawda ? Boję się ciąży , jak i pierwszego razu, dlatego jak pisałam powyżej , chłopakowi nie pozwalam na nic bez zabezpieczenia , zawsze \"pilnuje \" swojej pochwy Z góry dziękuje ... i proszę o Pomoc .Proszę odp na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...