Skocz do zawartości
Forum

Badanie Beta HCG


Gość greys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 21 tabletke anty wzielam 15 wrzesnia 18 wrzesnia dostalam krwawienie z odstawienia choc bylo ono bardzo skape od kilku dni czulam sie dziwnie nudnosci czeste oddawanie moczu i bol piersi przestraszylam sie ze moge byc w ciazy wiec wykonalam wczoraj badanie beta hcg wynik wyszedl <0,100 mlU/ml czy to oznacza ze jestem w ciązy ?<br /> prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość czarna8901

witam biore tab anty 6lat bralam tez rozne leki przeciwbolowe wczoraj bylam u ginekologa i stwierdzila powiekszona macice. robilam test wyszedl negatywnie a takze zawartosc hcg <2,0. Czesto chodze do lazienki nawet bardzo czesto mam wzdecia rano i wieczorem boli mnie zoladek a pojedzeniu mam mdlosci czy moze to oznaczac ciaze??? prosze o szybko odp

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnią miesiączke miałam 16 sierpnia (17 sierpnia czyli 2 dnia cyklu był niezabezpieczony stosunek), w terminie spodziewanej miesiączki czyli 16 września wykonałam beta hcg wynik <0.1, następnego dnia dostałam okres jednak był on słabszy (byłam w tym czasie przeziębiona i dodatkowo zestresowana) po tygodniu od tej miesiączki czyli 23 września wykonałam powtórnie beta hcg wynik <0.1 oraz 1 października wynik taki sam, 2 października (czyli na początku 7 tygodnia od sierpniowej miesiączki)byłam u lekarza który zrobił mi usg dopochwowe i stwierdził że ciąży nie ma że są tam jakieś pęcherzyki ale to norma więc moje pytanie brzmi czy te 3 badania beta hcg nie zostały wykonane za wcześnie i czy są w 100% wiarygodne? czy lekarz mógł nie zobaczyć czegoś na usg jeszcze? proszę o odpowiedź bardzo się denerwuje że mogę być w ciąży...:(....

Odnośnik do komentarza

Witam. Bardzo proszę o poradę, gdyż sama nie wiem co mam robić. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia w dni płodne, ale on nie skończył we mnie. Nad wszystkim panowaliśmy więc nie bałam się o ciążę. Jednak jakieś 2,3 dni po stosunku wystąpiło u mnie małe krwawienie, jak przy zapłodnieniu. To było około 20 sierpnia. 16 września zaczęło mi być niedobrze, myślałam, że to ciąża. Zrobiłam testy z krwi <0,1. I dostałam 18 września okresu. Jednak objawy nie przeszły. Nadal jest mi niedobrze, piersi bolą. 2 października powtórzyłam beta hcg i wyszło <2. Czyli wg tego wyniku nawet nie byłam w 1 tygodniu ciaży 2 października. A to niemożliwe, gdyż cały wrzesień nie uprawiałam seksu. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

2pazdziernika mialam okres zazywalam rigevidon jedno cale opakowanie a drugiego tylko 7tabletek zamiast21 wiec od 9pazdziernika nie biore tabletek ale 11/12, 15, 18, 20/21 kochalam sie do konca od 15-18 plamilam moze z odstawienia zrobilam dnia 24 wynik beta hcg wyszedl <100 czy za wczas wykonalam co oznacza???

Odnośnik do komentarza

powtórz badanie i zobacz normy na wyniku, powinny być podanie poniżej. Wynik powyżej 5 oznacza ciążę, ale poniżej 100 to może być tak samo 3, jak 99. Najważniejsze są jednak zmiany w tym hormonie. Tydzień po badaniu jakie miałaś, zrób jeszcze jedno i zobaczysz. Powodzenia.
ps. zazdroszczę częstotliwości stosunków:)

Odnośnik do komentarza

Witam mam do was pytanie związane z beta hcg wykonałam badanie 3 tyg po stosunku i około 3 dni po spodziewanej miesiączce. mój wynik to <0,100 natomiast w interpretacji wyników z laboratorium są opisywane od 3 tyg 5,8-71,2. Ja zrobiłam test wcześniej niż była by możliwa 3 tygodniowa ciąża czy mój wynik jest wiarygodny ? czy zrobiłam za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...