Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie okresu przy odchudzaniu i po pettingu


Gość Firana

Rekomendowane odpowiedzi

Nie współżyję jeszcze, ale z chłopakiem zdecydowaliśmy się na petting. Dzisiaj miałam dostać okres,który się nie pojawił. Nasze narządy podczas pettingu nie mają najmniejszego kontaktu. Ostatnim razem byliśmy tak blisko tydzień temu. Do wytrysku nie doszło. Od kilku dni chwilami pobolewa mnie brzuch.,czasem jest trochę twardy, i bolą mnie piersi przy dotyku tak jak przed okresem. W czasie od poprzedniej miesiączki miałam troszkę inną dietę- mniej jadłam,aczkolwiek nie głodziłam się, nie miałam takiej ochoty na jedzenie, a także wstyd się przyznać ale zaczęłam palić. W przeciągu ostatniego tygodnia byłam zestresowana co było spowodowane problemami,a także tym,że bałam się iż mogę być w ciąży. Stąd moje pytanie brzmi: czy jest możliwe,że zaszłam w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość radosław75

Wydaje mi się, że jeśli opóźnia się Twoja miesiączka, to raczej przez odchudzanie, nawet jeśli nie jest ono bardzo rygorystyczne. Jeśli podczas pettingu wasze narządy nie miały kontaktu oraz nie przenieśliście plemniki w inny sposób (np. palcami) do Twoich narządów rodnych, to nie ma szansy na ciążę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...