Skocz do zawartości
Forum

Brak siły psychicznej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otóż mam 20 lat a od jakiś 3-4 miesięcy nie daje rady sam ze sobą , zawsze byłem uśmiechnięty potrafiłem się śmiać z niczego każdy miał problem to potrafiłem pomóc lecz teraz sam sobie nie potrafię tego zrobić , niestety już miałem 2 próby samobójcze za pierwszym razem nie wyszło niestety a za drugim kolega mnie uratował, teraz zrobiłem się osobą cichą stoję zawsze z boku jestem bardzo agresywny nawet głupim żartem, słowem da się mnie zdenerwować i wtedy zaczynam robić rzeczy których nie powinienem , biorę tabletki na uspokojenie lecz nie pomagają co mam zrobić bo potrzebuje rad .

Odnośnik do komentarza

Proszę, masz jakąś bliską osobę, do której mógłbyś się zwrócić, która mogła by Ci pomóc, wspierać? Dobrze, że się otworzyłeś tutaj, bo duszenie w sobie emocji nigdy nie jest dobre, ale kontakt przez internet nie równa się kontaktowi twarzą w twarz. Nie powinieneś dłużej zwlekać, najprawdopodobniej to są stany depresyjne lub depresję, ale tylko lekarz będzie w stanie to stwierdzić, pamiętaj by być szczerym i otwartym, a lekarz znajdzie sposób, żeby Ci jakoś fachowo pomóc. Umów się do specjalisty, wykwalifikowana osoba lepiej się na tym zna.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Masz prawo uważać, że specjalista może Ci nie pomóc, ale on od tego jest, nawet zwykłe leki poprawiające samopoczucie mogą zdziałać cuda, a do tego odpowiednia dobrana terapia i powoli wyjdziesz na prostą, uwierz mi proszę. Lepiej spróbować coś zrobić, niż siedzieć bezczynnie i nic z tym nie robić, a jeszcze wpędzać się w jeszcze większy dół.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj Hades!

Twoje objawy są bardzo niepokojące i mogą wskazywać na depresję. Powinieneś jak najszybciej udać się do lekarza psychiatry i wszystko mu opowiedzieć, co napisałeś tutaj na forum. Najprawdopodobniej dostaniesz leki poprawiające nastrój. Możliwe, że lekarz zaproponuje Ci także psychoterapię. Ratuj się chłopaku i nie pozwól, by zły nastrój całkiem Cię przytłoczył. W trudnych chwilach możesz skorzystać z darmowego telefonu zaufania: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-112163.html. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...