Skocz do zawartości
Forum

Zerwany związek przez matkę chłopaka


Gość załamanakasiag

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamanakasiag

Witam , zerwał ze mną chłopak po 2 letnim chodzeniu . Powód : nie podobałam sie jego matce.
Zacznę od początku. Z M. poznaliśmy się na 18 mojej kolezanki z klasy , a jego kuzynki . Na początku kazdy mnie lubił . Kiedy zaczęły się konflikty z jego kuzynką np. zazdrość ze wiekszosc czasu to ja spedzam z jej rodziną wszystko sie zmieniło . Ja byłam winna tym konfliktom tak twierdzili. Jak zaszłam w ciąże to dopiero zaczął sie horror. Ja byłam wszystkiemu winna oczywiście , sama sobie zrobiłam dziecko. Albo chciałam M. na dziecko chwycic . Dogadywali mi tak , az się stało. Poroniłam synka w 5 miesiącu ciąży . Nikt z jego rodziny sie wtedy mną nie zainteresował . Miałam i mam do teraz wielki żal do nich . Oni wtedy zaczęli szukać nowej dziewczyny dla M.. Matka mówiła zeby ze mną zerwal , ponieważ nie ma dziecka to po co bedzie ze mną siedział . Oni nie widzieli tego ze sie kochamy . Byliśmy ze soba mimo tego dogadywania, Spotykał się ze mną po kryjomu , żeby mama nie wiedziala , ponieważ dostawała gorączki jak on u mnie był . Natychmiast kazała mu wracać do domu . Planowaliśmy razem uciec , nawet juz mielismy ogladać mieszkanie , lecz to przełożyliśmy , ponieważ tata M. zachorował i wylądował w szpitalu ( on popierał nasz związek , cieszył sie , że M. jest ze mną) . Tydzien temu w niedziele napisał do mnie ze mam dac mu spokój . Dziwne to było dla mnie , ponieważ normalnie kilka godzin przes tym smsem sie odzywał Zerwał ze mną całkiem kontakt..Dowiedziałam się ,że matka nagadała mu , że całe życie bedzie na mnie robił ( prace zaczynam od poniedziałku , a studia od października , wszystkie moje zachcianki to rodzice mi sponsorują) oraz ze nałykałam sie tabletek , żeby pozbyć się dziecka. Co mam robić , bardzo go kocham zależy mi na nim.Nie potrafię normalnie bez niego funkcjonować. Chce , żeby do mnie wrócił ;< albo chociaż odzywał sie do mnie ;<

Odnośnik do komentarza

Chłopak widać jest pod dużym wpływem matki,dodatkowo jest pewnie uzależniony finansowo ,wiec nie dziw się ,że stało się jak się stało,
tak ,że nie wiem czy Ty jesteś w stanie coś zrobić ,żeby do Ciebie wrócił ,bo niby co tu można zrobić, nic.

Nigdy prawdopodobnie nie będzie miał normalnego związku jak mama będzie mu siedziała na ogonie,kolokwialnie mówiąc,
chyba ,że mama mu wybierze partnerkę...

A ile on ma lat?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

załamanakasiag, obawiam się, że niewiele możesz zrobić, by nakłonić chłopaka do tego, by do Ciebie wrócił. Być może uległ presji matki, która była przeciwna Waszemu związkowi? A może powód jest jeszcze inny - może znalazł sobie inną dziewczynę? Nie wiadomo. Wybacz, że to napiszę, ale staram się spojrzeć na sprawę z różnych perspektyw. Napisałaś wiadomość, przedstawiając w niej bardzo negatywnie matkę Twojego chłopaka, ale pomyśl, co ona mogła czuć. Co mogła czuć, kiedy dowiadywała się, że jej syn po kryjomu spotyka się z dziewczyną (Tobą), kiedy dowiedziała się, że spodziewasz się dziecka, mimo bardzo młodego wieku, kiedy pewnie sen z powiek spędzał jej fakt, kto Was utrzyma. Domyślam się, że chłopak jest na utrzymaniu swoich rodziców, podobnie jak Ty na utrzymaniu u swoich rodziców (mylę się?). Rozumiem, że zauroczenie, miłość, porywy serca itd., ale przydałaby się też dojrzałość, której jeszcze chyba trochę brakuje. Nie walcz o chłopaka na siłę, pozwól mu zawalczyć o Ciebie, daj mu czas i zobacz, jak się zachowa. Czy wygra miłość do Ciebie czy wpływy ze strony jego matki? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...