Skocz do zawartości
Forum

Czy to możliwe, żeby 5 testów się myliło?


Gość Miii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnią miesiączkę miałam 21 października, ogólnie zawsze miałam bardzo niereguralne miesiączki, raz 28 raz 36, bardzo różnie, rok temu miałam raz okres wywoływany, a teraz nie mam jak aktualnie pójść do ginekologa, a od tego 21 października nie mam miesiaczki po dzień dzisiejszy, współżyłam z chłopakiem, używajac tylko prezerwatywy + stosunek przerywany, nigdy żadne dodatkowe atrakcje sie nie pojawily;/zrobilam juz 5 różnych testów ciążowych i wszytskie są negatywne, czy to możliwe, żebym była w ciąży????? Czuje sie dobrze i nie widze żadnych objawów ciążowych u siebie...

Odnośnik do komentarza

Hej. Jeśli testy niczego nie wykazały i każdy był negatywny, nie powinnaś mieć powodów do obaw, że jesteś w ciąży. Jednak ja na twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa i powiedziała, że masz problem z tak nieregularnymi miesiączkami (że w ogóle się czasami sie nie pojawia). Tylko badanie ginekologiczne pozwoli ustalić przyczyny takiego stanu rzeczy. Nie bagatelizuj tego. Napisz potem, co i jak. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość genowefa2

Witam. Skoro testy nie wykazały, że jesteś w ciąży, to skąd te obawy. Jeśli wykonałaś testy prawidłowo, to znak, że nie jesteś w ciąży. Jeżeli masz dalej wątpliwości, udaj się do lekarza, który wykona badanie na hormony, których obecność w organizmie świadczy o tym, czy się jest w ciąży. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...