Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
laurette

Aparat korekcyjny na zęby

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys nosilam przez długi okres czasu aparat korekcyjny na zęby( gorę i na dół).Byłam bardzo zadowolona bo moje zeby pieknie sie wyprostowały wiec przestalam go nosic jednakze jeden zab na dole szczeki bodajze 3 mimo noszenia aparatu zachodzi. Bylam niedawno u ortodonty bo chcialam zrobic aparat czasowy na sam dół ale spotkalam sie z odmowa. Czy rzeczywiscie jestem "za duza" na aparat wykladany? Czy w wieku 20 lat mam mozliwosc tylko aparatu stalego?Dlaczego?
Dziekuje za odp

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie, moja kuzynka ma 22 lata i nosi aparat na zęby. Stały. Wiec nie sądzę abyś miała być zbyt stara. może idź do innego ortodonty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arabika ale kuzynka nosi aparat stały jak napisalaś. Mi natomiast chodzi o to zeby mozna go bylo wyciągać na dzień.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Lawendowa
ale chcesz ten aparat wyjmowany czy taki na stałe?

Dokladnie tak Lawendowa, chodzi mi o taki wyciagany na dzień.

L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lawendowa1

to nie wiem czy na taki wyjmowany nie jest za późno... a czemu nie chcesz stałego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę. To nie jest tak,ze sie nad stalym nie zastanawiałam. Nie mogę miec zalozonego stalego tylko wyciagany wchodzi w grę.

L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mascotka

no to taki wyciągany to właśnie mój clear aligner. Zjem sobie jak człowiek a potem szybko zakładam i mam spokój :D dr Henschke mi to poleciła i jestem zachwycona. Co do refundacji to nawet nie sprawdzałam ale może byc tak jak mówisz. Ja wolałam nie szczędzić na leczeniu zębów bo jednak wolę wydać trochę na wyleczenie a nie za 5-6 lat wydać fortunę na nowe, sztuczne :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...