Skocz do zawartości
Forum

Cienkie i rzadkie włosy


knypus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam bardzo duży problem z włosami od dziecka... otóż od zawsze było ich mało i były cienkie a lekarza kazali je podcinać mówić że same zęstnieją... niestety nie stało się to aż do dziś wręcz jest coraz gorzej... ktoś kiedyś mi powiedział żeby się przefarbować na blond bo mniej widać że te włosy są rzadkie i pofarbowałam się kilka razy ale efekt żaden.. boli mnie również skóra na głowie i boje się że może jestem na coś poważnego chora.. w miejscu którym mnie boli nie mam włosów tzn moze jest tylko kilka... czy to jest uwarunkowane genetycznie lub przez to że mama będąc w ciąży paliła papierosy? czy da się coś z tym zrobić żeby włosy chociaż wyglądały na "normalne"?

Odnośnik do komentarza

Koniecznie wykonaj badania określające poziom hormonów krążących we krwi. Przyczyn odpowiedzialnych za przerzedzenie włosów może być naprawdę wiele. Mogą to być między innymi zaburzenia hormonalne lub jakieś choroby układowe. Dobrze by było, abyś udała się również na wizytę do trychologa, który zaproponuje ci dalsze działania w kierunku zagęszczenia włosów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...