Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży dwa dni po stosunku


Gość anderjas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Dobrze, że są takie strony jak ta, bo nie mam kogo się spytać o fachową poradę. Kochałem się z dziewczyną w jej dni płodne - kilka dni po jej miesiączce. Seks trwał krótko, ponieważ dla niej są to początki i jeszcze sprawia jej ból. Nie miałem orgazmu ani wytrysku. Po 2 dniach zaczął boleć ją brzuch i trwa to już ponad tydzień - ona chyba zaczyna się przekonywać, że to ciąża, ale to chyba mało prawdopodobne? Wiem, że stosunek przerywany nie jest żadną antykoncepcją, ale biorąc pod uwagę, że wytrysku nie było wcale, ciąża jest możliwa (tak realnie, bo zdaję sobie sprawę że jakaś szansa zawsze jest)? I czy to możliwe, żeby w tak krótkim czasie odczuwać bóle związane z ciążą? Jakie mogą być inne przyczyny takiego bólu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej, To iż boli ją brzuch może być przyczyną różnych dolegliwości żołądkowych, nerwobóli, itp. Powinna pójść do lekarza, jeżeli ból trwa długo. Skoro nie doszło do wytrysku, to najprawdopodobniej nie może być w ciąży. Niech wykona test ciążowy, to może rozchwieje Wasze wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...