Skocz do zawartości
Forum

Nieostre widzenie jednym okiem


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od małego mam problem z prawym okiem, nie noszę żadnych soczewek, od 15 roku życia spędzam conajmniej 5h przy komputerze, od około 18 roku życia nie widzę ostro na prawe oko, mogę odczytać napisy wielkosci palca z odleglosci 3 metrow, ale nie wiecej - nie mam najmniejszego zamiaru nosic jakis cholernych okularów, bo nie jest to efekt taki, ze prawie calkowicie stracilem ostrosc widzenia w prawym oku, po prostu widze mniej ostro prawym okiem niz lewym, ktore jest ZDROWE!
Pytanie, czy musze sie zglosic do okulisty w tej sprawie? Koniecznie nie chce nosic zadnych szkiełek bo wyglądam w nich jak idiota :/

Odnośnik do komentarza

To wszystko zalezy od tego czy wolisz pojsc do okulisty czy optyka? Do okulisty podajze nie potrzeba skierowania wiec nie musisz najpierw latac do rodzinnego po skierowanie do specjalisty. A wiec jesli sie zapiszesz na fundusz to nie placisz nic, a jak prywatnie to za wizyte placisz. Lub jesli masz zamiar wybrac sie do optometrysty (optyka) to za badanie wzroku takze placisz ale te kwoty nie sa wygorowane, u mnie u optyka za badanie 20zl chyba ze bym wziela od razu u niego okulary czy tam wymieniala szkla to za badanie nic nie place.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...