Skocz do zawartości
Forum

Zapytaj lekarza - odszukiwanie pytań i dane osobowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie odszukać pytania do lekarza, dermatologa?? I w jakim celu musiałem podać i kod pocztowy oraz datę urodzenia?? Bo maila to dla odpowiedzi.

Przyszła odpowiedz z tym tekstem.....

Twoje pytanie zostało zapisane. Po jego zweryfikowaniu zostanie przesłane do ekspertów. Na czym polega ta weryfikacja??

Odnośnik do komentarza

A TO DZISIAJ DOSTAŁEM, GDY ZADAŁEM PYTANIE PO ODPOWIEDZI SPECJALISTY.....

Usługa Zadaj pytanie na abcZdrowie.pl nie przewiduje zadawania pytań uzupełniających do wcześniej napisanego pytania.

Skontaktuj się z ekspertem, jeśli chcesz kontynuować pytanie:

Dlaczego nie ma pytań tzw. uzupełniajacych i skad wiadomo, ze to pytanie uzupełniajace?? Proszę Redakcję o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

X1961
A TO DZISIAJ DOSTAŁEM, GDY ZADAŁEM PYTANIE PO ODPOWIEDZI SPECJALISTY.....

Usługa Zadaj pytanie na abcZdrowie.pl nie przewiduje zadawania pytań uzupełniających do wcześniej napisanego pytania.

Skontaktuj się z ekspertem, jeśli chcesz kontynuować pytanie:

Dlaczego nie ma pytań tzw. uzupełniajacych i skad wiadomo, ze to pytanie uzupełniajace?? Proszę Redakcję o odpowiedz.

Witam,
Jeśli chce Pan zadać pytanie uzupełniające, powinien Pan ponownie skorzystać z opcji pytania do eksperta, krótko streszczając poprzednie pytanie.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

X1961
To dzisiaj dostałem, taką informację....

Twoje pytanie Nadmierne pocenie u 53-letniego mężczyzny czeka na odpowiedzi specjalistów.

Wiek podałem, tylko po co on jest umieszczony w temacie maila?? Wiek ma znaczenie?? Pocenie nadmierne może mieć i 23. latek, prawda??

Witam,
Wiek jest istotny, ponieważ choroby mogą mieć różne przyczyny w zależności od wieku, inna może być przyczyna nadmiernego pocenia u 23 latka a inna u 53 latka.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Witam,
W odpowiedzi na Pana maila:.....Witam, dostałem to dzisiaj od Redakcji, z adresu mailowego zaczynającego sie od słowa ' forum'. Pisałem do Redakcji a odpisało Forum, zapewne Redakcja przekazała moje zapytanie do forum??

Witam, dlaczego nie ma dodatkowych pytań??(uzupełniających)??

Niestety nie ma możliwości zadawania pytań uzupełniających. Jeśli spodobała się Panu odpowiedź lekarza może Pani umówić się na wizytę w gabinecie Pana doktora lub zadać kolejne pytanie zawierające precyzyjny i krótki opis poprzedniego pytania i nowe dane.

Odnośnik do komentarza

Mały Robercik
Odpisałem, ze lekarz jest z Lublina, jak mam się z Nim umówic?? napisałem maila na adres szpitala, moze odpisze ta Pani.

A co znaczy lekarz rezydent, stażysta?? Z tego co wiem, to jest lekarz zaraz po studiach, odbywa praktykę, zdobywa doświadczenie, dobrze wiem??

Proszę kogoś kompetentnego o odpowiedz.

Jeśli odpowiedział Panu lekarz rezydent w jego profilu jest podana nazwa placówki, w której odbywa staż. Może się Pan do niej udać i spróbować umówić się na wizytę z danym lekarzem.
Lekarz rezydent z Wikipedii to: lekarz posiadający pełne prawo wykonywania zawodu, odbywający specjalizację w określonej dziedzinie medycyny

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza
Gość Zbanowany Użytkownik

To ja Robert M. i Mały Robercik, Pacjent2....zbanowany....Dlaczego??

Dzięki za wyjaśnienia, ale jak mam się udać do tego medyka, On jest daleko od Warszawy?? Wystarczy sprawdzić profil medyka i Pacjenta.

Odnośnik do komentarza

po twoich pytaniach sadza, ze cierpisz na schizofrenie apatyczna, bezobjawowa, z paranoicznym dazeniem do poznania prawdy, no i rozumiesz wiec, ze w takim wypadku nie chca z toba polemizowac, chlopie-to sa ''doktory'' na odciski- tylko odsylaja na konsultacje do innych ''specjalistow'', a ja ci odpowiemtak: co by sie nie dzialo- jak nie umrzesz , to zyc bedziesz, tego sie trzymaj!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...