Skocz do zawartości
Forum

Podwyższone wyniki hormonów tarczycy a odchudzanie


Rekomendowane odpowiedzi

Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się rok temu zmieniłam nawyki żywieniowe i zaczełam cwiczyc codziennie niestety nie było żadnych efektów i po 4msc się poddałam,teraz od stycznia znów zaczełam się odchudzac zmeiniając nawyki żywieniowe(pieczywo jasne na ciemne,mieso tylko grillowane,ryz brazowy zamiast ziemniakow,2l wody dziennie itp) plus cwiczenia 5 razy w tyg po 45-60 min nietety efektów nie było,zrobiłam badanie na tarczycę-wyszło wysokie jak na mój wiek(mam 21 lat) ale w normie TSH 3,599, FT3-3,29, FT4-1,28, ATPO- 33.5, ATG 25,morfologia tez wszystko w normie. Skorzystałam wiec z pomocy dietetyka i zaczełam stosowac tą dietę ułożoną przez panią dietetyk plus zapisałam sie na siłownie i fitness,teraz mija 1,5 msc odkąd stosuje tą dietę i z czystym sumieniem mogę powiedziec,że stosowałam ją bez żadnych grzeszków oraz cwicze kolo 5-6 razy w tyg po 1 h czasem 2 i niestety nic nie schudłam i nie mówię tylko o kg ale i cm(waga waha mi się miedzy 66 a 64 zależy od dnia jak byłam u dietetyczki wazyłam 66,4) jestem załamana nie wiem co się dzieje i dlaczego nie mogę schudnac;(
P.S mam 164 cm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...