Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Stasiu90

Gry wideo dla seniorów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stasiu90

Witam,

Ostatnio wyczytałem, że gra wideo może niczym dobra krzyżówka stymulować mózg seniora :D Co myślicie, czy zaopatrzacie Waszych dziadków w tego typu gry? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Orzech laskowy

jeśli senior odnajdzie się w czymś takim to jak najbardziej, ale dużo starszych osób boi się nowych technik i nie bardzo rozumie o co w nich chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość timonka

gry faktycznie gimnastykują umysł, również u młodszych osób, ale są też takie dedykowane osobom starszym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielu moich pacjentów - jestem fizjoterapeutą w Senior Residence w Katowicach, mimo swojego wieku uwielbia rozwiązywać nie tylko krzyżówki i grać w warcaby, lecz również grać w gry komputerowe! Oczywiście w znacznej mierze są to pasjanse i szachy, ale również bardziej zaawansowane platformówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej obawiałam się hazardu, bo fortunę nigdy specjalnie się do mnie nie uśmiechałam. Ale ostatnio mój przyjaciel zadzwonił do mnie, abym grał w karty i wszystko się odwróciło od tego. Bardzo lubię grać w różne gry w ruletkę, gry hazardowe online. A najfajniejsze jest to, że możesz grać i zarabiać pieniądze. Na jednej z tych stron gram http://gry-hazardowe-za-darmo.com/win-wizard/. To jest przy okazji, bardzo dostarcza po ciężkim dniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie widziałem, żeby ludzie od 60 do 70 lat grali w bezużyteczne gry. Czy to https://bitcoinaltcoin.pl/rynek-kryptowalut-w-swiecie-koronawirusa-jak-sobie-radzi-z-wyzwaniami-pandemii/ , gdzie można zobaczyć informacje na temat hazardu najnowszej generacji. Czy możesz poczuć różnicę między takimi zajęciami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...