Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kwiatuszek2

Ślub bez wesela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sabina45

Madera piękna  byłam tam w zeszłym roku na podróży poślubnej, a madeira dreams akurat pomogło nam w zwiedzaniu. Piękne miejsce na ślub, żałuję że wcześniej o tym nie pomyślałam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie chciałabym takiego ślubu. Wolałabym wyprawić niewielką uroczystość tylko dla najbliższej rodziny. Swoje wesele miałam ponad rok temu. W organizacji pomogła mi firma www.isaidyes.pl . Zajęli się m.in. koordynacją dnia ślubu i przyjęcia weselnego. Było to dla mnie spore ułatwienie oraz oszczędność czasu.

Edytowane przez GoosiaaPl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Baśka

znajoma niedawno brała ślub na Maderze - było gości może z 10, wszystko romantycznie i na spokojnie. Chyba też korzystal z tej madeira dreams 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagusia

Moja siostra też miała skromny slub na Maderze. W organizacji pomogła Madeira Dreams. Niezapomniane przeżycie, byliśmy zachwyceni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co to jedyna opcja... no chyba że zdejmą restrykcję. Ja się już stresuje bo mamy zaplanowane wesele w czerwcu na około 100 osób...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tamtym roku zdjęli obostrzenia w czerwcu i od razu można było organizować wesele na 150 osób, więc może w tym roku też tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.01.2021 o 18:03, AnnaaW napisał:

Duża oszczędność - pieniędzy i nerwów 😉

To na pewno 😄

Ja akurat nie za bardzo wyobrażam sobie jedynie sam slub bez choćby skromnego wesela. To takie dopełnienie tego wyjątkowego dnia. Dla mnie wesele wyraża także ujawnioną radość nowożenców z tego iż stali sie małzonkami. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...