Skocz do zawartości
Forum

Ślub bez wesela


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chciałabym takiego ślubu. Wolałabym wyprawić niewielką uroczystość tylko dla najbliższej rodziny. Swoje wesele miałam ponad rok temu. W organizacji pomogła mi firma www.isaidyes.pl . Zajęli się m.in. koordynacją dnia ślubu i przyjęcia weselnego. Było to dla mnie spore ułatwienie oraz oszczędność czasu.

Edytowane przez GoosiaaPl
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2021 o 18:03, AnnaaW napisał:

Duża oszczędność - pieniędzy i nerwów ?

To na pewno ?

Ja akurat nie za bardzo wyobrażam sobie jedynie sam slub bez choćby skromnego wesela. To takie dopełnienie tego wyjątkowego dnia. Dla mnie wesele wyraża także ujawnioną radość nowożenców z tego iż stali sie małzonkami. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Byliśmy na ślubie mojej przyjaciółki na Maderze i byliśmy zachwyceni :)). Myślę, ze takie śluby to przyszłość. Piękna wyspa, klimat, jedzenie, ślub jak z bajki i cudne wspomnienia. Jeszcze do tego dobry organizator i nie trzeba niczym się martwic. Mojej Asi ślub organizowała firma Madeira Dreams. 

Odnośnik do komentarza
 W dniu 28.02.2021 o 23:41, Gość Kasia napisał:

Byliśmy na ślubie mojej przyjaciółki na Maderze i byliśmy zachwyceni :)). Myślę, ze takie śluby to przyszłość. Piękna wyspa, klimat, jedzenie, ślub jak z bajki i cudne wspomnienia. Jeszcze do tego dobry organizator i nie trzeba niczym się martwic. Mojej Asi ślub organizowała firma Madeira Dreams. 

Moja siostra bedzie miala slub na Maderze w listopadzie, a Sonia z Madeira Dreams będzie organizatorem ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...