Skocz do zawartości
Forum

Ślub bez wesela


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rudzik84

nic :) jeśli kogoś nie stać lub np nie lubi tego typu imprez to nie widzę powodu aby się zmuszać do czegoś w takim dniu. Ja lubię wesela, ale uważam, że ślub bez wesela nie jest niczym gorszym.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

popieram. Sam ślub to wydatek a wesele naprawdę uszczupla portfel.
Dużo osób po ślubie organizuje skromne przyjecie w domu bądź tylko obiad dla najbliższej rodziny.
Całe szczęście nie ma obowiązku hucznego wesela po ślubie bo niektórzy nawet nie lubią takiego typu imprez.
Ja miałam wesele i osobiście w życiu bym nie zrezygnowała z takiej zabawy ale każdy jest inny.

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

kiedyś byłam na takim ślubie i też nie miałam do Młodych żadnych pretensji, teraz i tak ciężko o kasę więc każdy oszczędza jak może. A oni otwrcie powiedzieli że wolą kasę przeznaczoną na wesele przeznaczyć na remont mieszkania

Odnośnik do komentarza

Szanuję taką decyzję, aczkolwiek ja nie zrezygnowałabym z wesela. Uwielbiam takie imprezy, i uwielbiam organizować, szybko znalazłam moje wymarzone miejsce na wesele (na www.staragarbarnia.pl/hotel), organizacja sprawia mi radość i to, że będą ze mną wszyscy najbliżsi tego dnia jest piękne. Być może będziesz kiedyś tego żałować, jak piszą inni, a może wcale nie! To Twoje życie! :)

Odnośnik do komentarza
Gość lenkaaa02132

Jak najbardziej ślub bez wesela jest możliwy i uważam, że jest to tylko i wyłącznie Wasza decyzja, bo to Wasz ważny dzień. Jestem jednak zdania, że nie powinniście rezygnować np. z fotografa, bo dzięki niemu będziecie mieli świetną pamiątkę tego ważnego dla Was dnia. Jeśli mowa o fotografie, który spełni Wasze oczekiwania to polecam http://www.rafaloglaza.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...