Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kwiatuszek2

Ślub bez wesela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rudzik84

nic :) jeśli kogoś nie stać lub np nie lubi tego typu imprez to nie widzę powodu aby się zmuszać do czegoś w takim dniu. Ja lubię wesela, ale uważam, że ślub bez wesela nie jest niczym gorszym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agusiekszalony

popieram. Sam ślub to wydatek a wesele naprawdę uszczupla portfel.
Dużo osób po ślubie organizuje skromne przyjecie w domu bądź tylko obiad dla najbliższej rodziny.
Całe szczęście nie ma obowiązku hucznego wesela po ślubie bo niektórzy nawet nie lubią takiego typu imprez.
Ja miałam wesele i osobiście w życiu bym nie zrezygnowała z takiej zabawy ale każdy jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Berberys87

Ja miałam skromne przyjęcie weselne w domu. Nie lubię spędów rodzinnych i wielkiej pompy wiec cieszyłam się, że nie muszę wydawać krocia na coś czego nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Berberys87

tak, wszyscy wiedzieli że nie robimy wesela jedynie małe przyjęcie dla najbliższej rodziny. Nikt nie miał do nas oto żalu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lebiotka

kiedyś byłam na takim ślubie i też nie miałam do Młodych żadnych pretensji, teraz i tak ciężko o kasę więc każdy oszczędza jak może. A oni otwrcie powiedzieli że wolą kasę przeznaczoną na wesele przeznaczyć na remont mieszkania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam zawsze chciałam miec wesele więc nie wyobrażam sobie by wychodzić za mąż bez wesela. Ale wiem, że różni ludzie mają do tego rózne podjście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kręci mnie wesele. Mojego partnera wprawdzie też. Tylko moja rodzina a jego to dwa inne światy. On ma małą i oni to zrozumieją, za to moja.. ogromna. Każdy ma oczekiwania. I jak do tego podejść? Co im powiedzieć? Kogo zaprosić, a kogo nie? To nie jest takie proste: najbliższych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłam w ubiegłe wakację że para młoda wzięła ślub i na drugi dzień wyjechała na miesiąc miodowy a rodzicę zrobili takie przyjęcie dla najbliżych bo to jedynak iwadomo trzeba potrzymać tradycję dziwnię tak bez pary młodej ale w sumie ja by chyba chciała mieć wesele mimo młodego wieku :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy robi jak uważa. Jeżeli ktoś che wesele to niech robi. Małe, duże, tradycyjne, nietradycyjne lub bez wesela. To jest indywidualna sprawa każdego z nas i naprawdę nie rozumiem wtrącania się i negowania decyzji młodych.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malinka94

Mnie byłoby szkoda tyle kasy wywalać w imprezę. Kiedyś chciałabym wziąć ślub cywilny, potem ew. obiad i to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

antiroza
Ja nie zamierzam mieć wesela, nie lubię takich imprez, po co mam udawać, że się świetnie bawię pod przymusem i jeszcze wydawać na to mnóstwo pieniędzy?

Podpisuję się pod tym rękami i nogami.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinia23

Szanuję taką decyzję, aczkolwiek ja nie zrezygnowałabym z wesela. Uwielbiam takie imprezy, i uwielbiam organizować, szybko znalazłam moje wymarzone miejsce na wesele (na www.staragarbarnia.pl/hotel), organizacja sprawia mi radość i to, że będą ze mną wszyscy najbliżsi tego dnia jest piękne. Być może będziesz kiedyś tego żałować, jak piszą inni, a może wcale nie! To Twoje życie! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lenkaaa02132

Jak najbardziej ślub bez wesela jest możliwy i uważam, że jest to tylko i wyłącznie Wasza decyzja, bo to Wasz ważny dzień. Jestem jednak zdania, że nie powinniście rezygnować np. z fotografa, bo dzięki niemu będziecie mieli świetną pamiątkę tego ważnego dla Was dnia. Jeśli mowa o fotografie, który spełni Wasze oczekiwania to polecam http://www.rafaloglaza.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majka

Moja przyjaciółka wzięła kameralny ślub na Maderze,po wszystkim miała jedynie skromneprzyjęcie dla garstki osób. Pomogla jej niezwykle madeira dreams i wszystko udało się jak w bajce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...