Skocz do zawartości
Forum

Wybierz imię


Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca jest to gra ale chciałabym poznać Wasze typy imion. Jakbyscie nazwali swoje dzieci albo jak je nazwaliście albo jakie Wam sie podobają albo nad jakimi sie zastanawiacie i dlaczego akurat te??

Mi sie podoba bardzo Oliwier i Patrycja. Tak naprawde nie wiem czemu na pewno są wdzieczne,dostojnie brzmią i ładne.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

,,Rudzik84 • 04.07.2014, 11:16
no ja jako ze jestem w ciąży :) to jak będzie dziewczynka to będzie Zuzanna a jak chłopiec to Staś"
Staś? mnie byłoby smutno gdyby kobieta chciała nazwać naszego synka Stanisławem. Staś kojarzy się mi z epoką lodowcową, jako takie straszne imię :)
Mnie podoba się Marzena od marzeń :) To krzywdzące zakładając z góry dla dziewczynki, gdyż chłopaka musiałbym najpierw zobaczyć, wtedy wiedziałbym jakie imię wybrać. Ciężki orzech do zgryzienia, bo imię musiało by się podobać przyszłej mamie i nie da rady tak prosto jak na filmach gdzie z dwóch imion teściowych robi się jedno. Na pewno unikałbym imion pokolenia seniorów, Edwin raczej mi nie leży...

Odnośnik do komentarza
Gość Rudzik84

Krzysztof.W
,,Rudzik84 • 04.07.2014, 11:16
no ja jako ze jestem w ciąży :) to jak będzie dziewczynka to będzie Zuzanna a jak chłopiec to Staś"
Staś? mnie byłoby smutno gdyby kobieta chciała nazwać naszego synka Stanisławem. Staś kojarzy się mi z epoką lodowcową, jako takie straszne imię :)
Mnie podoba się Marzena od marzeń :) To krzywdzące zakładając z góry dla dziewczynki, gdyż chłopaka musiałbym najpierw zobaczyć, wtedy wiedziałbym jakie imię wybrać. Ciężki orzech do zgryzienia, bo imię musiało by się podobać przyszłej mamie i nie da rady tak prosto jak na filmach gdzie z dwóch imion teściowych robi się jedno. Na pewno unikałbym imion pokolenia seniorów, Edwin raczej mi nie leży...

Krzysztof na szczęście mnie i mojemu mężowi to imie się podoba, tobie nie musi...

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

zupełnie mi się to nie podoba... jeszcze może Marikę bym przeżyła ale Xavier czy Brian lub Kevin to przesada. Jest tyle pięknych Polskich imion że chyba nie ma konieczność brać zagraniczne, które w połaczeniu z polskimi nazwiskami brzmią śmiesznie np Xavier Nowak, czy Kevin Lipa

Odnośnik do komentarza

Mi takze sie to nie podoba jakos tak dziwnie w Polsce takie imie z nazwiskiem zalozmy typowo polskim. Mamy duzo fajnych imion ale z drugiej strony ja np podziwiam rodzicow,ktorzy w obecnych czasach wybierają dla dziecka stare,biblijne imiona typu Maria,Józef,Stanisław. Podziwiam bo ja bym sie nie zdecydowala;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

A czym się kierowaliście przy wyborze imion dla Waszych dzieci?
Ja za trochę będę mamą i zastanawiam się jakie imię wybrać dla mojego dziecka. Kiedyś, kiedyś założyłam sobie, że imiona moich dzieci będą na litery takie jak moje i mojego męża. No ale dziś nie jestem jakoś przekonana do tej taktyki.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakie bym wybrała imiona dla dzieci.. Chyba bym decyzje zostawiła partnerowi.. Ale
podobaja mi się męskie imiona z końcówką -mir. Np. Sławomir, Radomir, Lubomir, Sędzimir. Brzmią poważnie. Lubie też imiona Radosław (ładnie się zdrabnia na Radzia) oraz Rafał, bo wydaje mi się, że facet o takim imieniu jest niegrzeczny ;>
A z damskich imion podobają mi sie Iza i Weronika :)

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...