Skocz do zawartości
Forum

Ból i workowata struktura na jądrze


Gość Niezarejestrowany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niezarejestrowany

Witam,
bardzo proszę o pomoc. Mam 21 lat i zacząłem miewać pewne dolegliwości, pojawiły się około roku temu ale rzadko występowały i nie wiązałem tego z niczym poważnym. Jednakże ostatnio zdarza się to coraz częściej.
Otóż do rzeczy, bola mnie jądra a raczej wokół jąder. W czasie tej dolegliwości często wyczuwam dziwną workowatą strukturę w każdym razie nie jest to idealny owal jądra a miękkie coś. Jak to dotnę to bardzo boli. Początkowo myślałem, że ból występuje po jakimś mechanicznym uderzeniu, uraz cokolwiek ale jednak występuje często znikąd. Bardzo się tego obawiam, przechodzi najczęściej jak się położę na dłuższą chwilę. Zdarza się on po współżyciu.
Wiecie co to może być, do kogo się udać z tym problemem?

Odnośnik do komentarza

Ból wyczuwam właśnie tylko w tym okresie. Gdy wszystko jest ok to nic mi nie przeszkadza.

Dodatkowo wydaje mi się, że jądra w czasie gdy wszystko jest ok są w miare jednolite, a w okresie bólu tak jakby bardziej ta "workowata struktura". Ale może to być lekko wyolbrzymione przez wyobraźnię, pewności nie mam.

Przyznam, że przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu, ostatnio na mieście ból pojawił się znikąd, był nie do wytrzymania.

Czyli koniecznie lekarz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...