Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi i gruba żyła na sutku a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja sytuacja jest dziwna.
W marcu 2012 urodziłam, zdrowa córkę ciąża bez problemów. W lipcu 2013 zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne, po 21 dniach je odstawiłam, dostałam okres i zaraz po tym zaszłam w ciąże pozamaciczną(ok sierpania, daty nie pamietam tej miesiączki), usunięta laparoskopowo,
(zmiana mogąca odpowiadać ciązy jajowodowej prawostronnej) owulacja z prawego jajnika. Jedynie bolały mnie strasznie plecy innych objawów nie pamiętam, beta rosła prawidłowo w 5 tg doszło do plamienia. 30.09 operacja.
I teraz ost. okres miałam 06.06 i w dniach 18.06 do 21.06 "(dni płodne) kochaliśmy się z myślą o następnym dziecku, bez zabezpieczeń. Dwa dni po wyliczonej owulacji pojawiły się duże bóle piersi, bóle jajników, mdłości, pewnie przez owulacje. Ale od 3 dni znów wrócił ból piersi mniejszy niż wcześniej, widoczna gruba żyła na sutku, nie chęć do porannego jedzienia, zmęczenie i w 1 dniu tych objawów na zmiane bolały mnie jajniki. temperatura ciała zawsze to 35.5, a teraz 36.7 i też bola mnie piersi.
czy już powinnam udać się do lekarza, czy jakis z objawów wskazuje na coś, proszę o pomoc. Strasznie się boję, ale też nie mogę się doczekać aż zobacze ciałko żółte w macicy z bijącym serduszkiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...