Skocz do zawartości
Forum

Odwołane przedstawienie Golgota Picnic


Gość Endorfinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Endorfinka

Miałam jechać na Golgota piknik ale niestety odwołali z powodu prostestów... teraz na szczęście ma być u mnie w mieście ale niestety byłam dzisiaj biletów już brak :(
Jestem zła że nie doszło do tego pokazu bo naprawdę chciałam to zobaczyć, ale niestety uważam że padłam ofiarą cenzury... nie rozumiem całego szumu i odwołania tego przedstawienia dla 200 osób.... to przedstawienie miało być w sali zamiknietej i tylko dla tych ludzi, którzy chcą to ogladać... nie mieści mi się w głowie jak w państwie świeckim może dojsć do takiego kuriozum...

Odnośnik do komentarza

http://www.tvn24.pl/tak-jest,39,m/zamieszanie-wokol-spektaklu-golgota-picnic,444894.html

Zamieszanie wokół spektaklu "Golgota Picnic"

Po licznych protestach organizatorzy poznańskiego Malta Festival, zdecydowali się zrezygnować z wystawienia spektaklu "Golgota Picnic". W odpowiedzi środowiska artystyczne zapowiedziały projekcje przedstawienia oraz czytania tekstu dramatu, które zaplanowano w wielu miastach Polski.
Autor: TVN24 / Źródło: tvn24

Odnośnik do komentarza

Ostatnio forum nie zlicza moich postów(artykułów), tylko to co ja napiszę, Dlaczego??

A PO 2. Forum zlicza wizyty na moim Profilu ale czy moje tam wizyty też liczy?? czy tylko innych, jak to jest??

PO 3. Zmieniam post, edycja, pokazuje sie napis, ze zmiana pojawi się za parę minut a jest od razu, jak to rozumieć?? Rozumiem, ze fora są rożnie zrobione, tak słyszałem a zresztą widze jak je czytam.

Odnośnik do komentarza
Gość Endorfinka

jak można wydawać opinie, kiedy tak naprawdę się tego nie zna... przecież każdy jest inny i ma inne podejście. Nie powinno się wypowiadać jeśli nie zna się tematu, a bazując na opiniach innych traci sie obiektywizm...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...