Skocz do zawartości
Forum

Czy tatuaż może się zetrzeć?


Gość Agusiek Szalony

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam się z tym - wybór odpowiedniego studia tatuażu to podstawa. Ja swoje tatuaże robię tylko w warszawskim Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej. Nowoczesny sprzęt, dobrej jakości barwniki i przede wszystkim grono doświadczonych fachoców - to przepis na sukces :)

Odnośnik do komentarza
Gość Microlife88

Może wyblaknąć to na pewno ;) Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Zanim wgl ten tatuaż się zrobi to dobrze jest co nieco o samym sobie się po prostu dowiedzieć. czy czasem na cos nie chorujemy itd. Co do pielęgnacji to warto używać naturalnych kosmetyków jak np. Tattoo Butter Loveink. Nie ma żadnych konserwantów, kosmetyk ma wegański skład. Do tego jeszcze pięknie pachnie. I wcale nie jest drogi, a macie go tam serio dużo. Za 100 ml kremu macie 39 zł z groszami. Pozdrawiam i zyczę przemyślanych decyzji ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ewela888

Ja mam tatuaż kolorowy już od kilku lat i kolory są nadal bardzo intensywne. Grunt to wybrać się do dobrego studia tatuażu. Ja ze swojej strony polecam Jah Love Tattoo w Warszawie. Super warunki, fantastyczni i utalentowani ludzie, dobre ceny.

Odnośnik do komentarza

Z czasem faktycznie trochę blakną, ale z moimi nic szczególnego się nie dzieje. Tez kiedyś miałam ranę na jednym, ale była niegłęboka i nic się z tatuażem nie stało. Jak szukacie dobrego studia tatuażu, to polecam JUNIORINK w Warszawie https://juniorink.pl/pl/studio. Oni realizowali wszystkie moje tatuaże i każdy jest wykonany precyzyjnie, z zachowaniem bezpieczeństwa i higieny pracy, w atrakcyjnej cenie, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Z czasem faktycznie trochę blakną, ale z moimi nic szczególnego się nie dzieje. Tez kiedyś miałam ranę na jednym, ale była niegłęboka i nic się z tatuażem nie stało. Jak szukacie dobrego studia tatuażu, to polecam JUNIORINK w Warszawie https://juniorink.pl/pl/studio. Oni realizowali wszystkie moje tatuaże i każdy jest wykonany precyzyjnie, z zachowaniem bezpieczeństwa i higieny pracy, w atrakcyjnej cenie, polecam. 

Odnośnik do komentarza
Gość jaremok

Jeśli tatuaż się zmywa to znaczy, że nie został zrobiony w odpowiedni sposob i barwnik był słaby ;/ jak szukasz miejsca, gdzie da się go jeszcze uratowac i poprawić albo zrobic sobie jakiś cover na nim to polecam Jah Love Tattoo w Warszawie. Są najlepsi!

Odnośnik do komentarza

pewnie i może z czasem taki tusz blaknąć ale wtedy trzeba się umówić na kolejną wizytę ? ja w sumie tego problemu póki co nie mam bo tatuaż robiłam w ubiegłym roku i nadal wygląda jak ,,nowy" ? ale pewnie sporo zależy też od barwników, na jakich pracuje dany tatuator. ja byłam w jah love tattoo w Warszawie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...