Skocz do zawartości
Forum

Grzybica pochwy i stosowanie leku Metronidazol


Gość amcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze mi pomoc.Ginekolog przepisal mi metronidazol mam chyba grzybice.Wydaje mi sie ze zarazilam tym mojego chlopaka.Wczesniej bralam tabletki i uzywalam masci ale po stosunku z nim uplawy i pieczenie wracalo.Podalam mu metronidazol doustnie jednorazowa dawke 2g tak jak pisze w ulotce.Czy to pomoze ? Nie bedziemy ze soba sypiac narazie bo wyjechal do innego miasta.A ja zaczynam od zaraz swoja kuracje tabletkami dopochwowymi.Czy on bedzie wyleczony ?Czy ja go bede ciagle zarazac ?

Odnośnik do komentarza

glownie to chodzi mi o mojego chlopaka . czy on po tej dawce 2 g metronidazolu jednorazowo mu przejdzie ? bo ja zawsze pojde do ginekologa wykupie sobie leki a on ani nie pojdzie do lekarza tez zabardzo nie chce sie niczym smarowac i po nim nie widac ze jest chory .nic mu nie dolega raz tylko mial czerwone plamki ale mu zniknely i mysli ze jest zdrowy a ja wiem ze go ciagle zarazam

Odnośnik do komentarza

Najlepiej by było, żeby on sie smarował clotrimazolum, wtedy przejdzie mu na pewno, mój M. sie smarował i był spokój. A czemu nie chce sie smarować maścią? A Ty nie zapomnij o odbudowaniu flory probiotykiem, najlepiej dopochwowym np Lactovaginal, bo działa szybko i nie dopuszcza do namnażania sie bakterii chorobotwórczych i nawrotu infekcji.

Odnośnik do komentarza

no dziekuje, ja od jutro zaczne brac macmiror complex 500 dopochwowo i bede lykac tabletki metronidazol rano i wieczorem dodatkowo bede sie smarowac clotrimazolum, od jutra dlatego ze mam jeszcze okres a jutro juz bedzie koncowka,jade do niego za 10 dni, mam nadzieje ze jak wybiore 9 tabletek dopochwowych macmiror to mi przejdzie.

Odnośnik do komentarza

według mnie średni ale nie o tym wątek jest :)
z grzybicą ciężka sprawa jest, bo lubi powracać, a co gorsza u facetów często nie daje żadnych objawów. dlatego podejrzewam nie chcą się niczym smarować - no bo przecież im nic nie jest :)
Tą dawkę leku dla Twojego faceta przypisał lekarz? czy sami ją zarządziliście

Odnośnik do komentarza

myslisz ze na mnie te leki podzialaja co napisalam wyzej ? ze dobra jest moja taktyka ze po kuracji bedziemy sie kochac w gumce a jak wroce do domu to pojde do ginekologa.a jezeli chodzi o metronidazol doustny to ja sama wybralam z ulotki jak ma to brac. wiec wybralam jednorazowo bo wiem ze napewno nie bral by codziennie przez 10 dni bo juz raz mnie z tym oklamal ze bierze. wzial trzy i myslal ze sie wyleczyl bo mu zniknely czerwone plamki ale to nie prawda wlasnie u facetow malo co widac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...