Skocz do zawartości
Forum

Najbardziej wkurzający celebryci i artyści


Gość Jabłuszko22

Rekomendowane odpowiedzi

~szyhha
taka jedna dziennikarka z DDTVN.. Agnieszka Jastrzębska..tak włazi w d*py celebrytom.. ;/

Tez jej nie lubie jak ja tylko widze i slysze w tv to OD RAZU wylączam calkowicie musze sie uspokoić:D

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
~szyhha
taka jedna dziennikarka z DDTVN.. Agnieszka Jastrzębska..tak włazi w d*py celebrytom.. ;/

Tez jej nie lubie jak ja tylko widze i slysze w tv to OD RAZU wylączam calkowicie musze sie uspokoić:D

No właśnie.. Ja też przełączam kanał na pare minut. Ale był taki odcinek DDTVN, którego przez nią nie przełączyłam. Pamiętam, że prowadził go Marcin Prokop z Dorotą Wellman. Prokop podczas rozmowy z Jastrzębską o celebrytach nagle się zaczął nabijać z niej, że ma ubrane 2 różne buty. Kamera zrobiła zbliżenie na jej stopy i faktycznie miała buty nie do pary. Jastrzębska się troche zakłopotała, zwróciła uwage Prokopowi, że nie potrzebnie się wygadał na antenie i coś tam się tłumaczyła ze swojego stroju, ale nie dosłyszałam co mówiła, bo tak się z niej śmiałam :D Hahaha!
Od tych wywiadów z gwiazdami to chyba jej sodówa uderzyła do głowy i uważa się za nie wiadomo kogo.. Totalny brak dystansu do siebie.. HAHAHA! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...