Skocz do zawartości
Forum

Najbardziej wkurzający celebryci i artyści


Gość Jabłuszko22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jabłuszko22

Macie takich artystów czy celebrytów, którzy podnoszą wam ciśnienie samym widokiem? Ja mam Nataszę Urbańską. Wkurza mnie jej zachowanie i to jak mówią o niej że jest zbyt idealna jak na Polskę. Każdy jej projekt to jest wielkie niepowodzenie, że choćby przytoczę słynne Rolowanie.... porażka totalna jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza

~Orzech laskowy
Prokop? why????

Nie rozumiem takiego zdziwienia, na dodatek obcojęzycznie wyrażonego co dodaje dramatyzmu do ow zdziwienia.
Nie lubię człowieka z osobistych powodów.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie irytuje widok Frytki, żony Cezarego Pazury i Natalii Siwiec. Nic nie robią a są sławne:/ 5 minut Frytki z Big Brothera już dawno minęło a ona sie do tej pory pcha na bankiety.. Znienawidziłam ją już całkiem gdy zmieniła imię na Maja. Pff.. Zmiana imienia nie wymarze z pamieci widzów jak sie puściła w reality show..
Edyta Pazura - nie mam pojęcia czym się wsławiła. Jeśli tylko małżeństwem ze sławnym aktorem to SŁABO..
Natalia Siwiec - wkurza mnie że wszędzie jej pełno w TV z tymi wyeksponowanymi ustami.. Ciągle ma tą samą mine;/

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...