Skocz do zawartości
Forum

Duszący kaszel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam odkąd pamiętam mam problemy z nawracającym duszącym kaszlem.Jest tak silny że się duszę, i mam odruch wymiotny. Taki kaszel potrafi nawet utrzymywać się przez 2 h niezależnie od pory dnia. Byłam już z tym u lekarza rodzinnego ale powiedział że nic nie zalega mi na płucach. Nie palę a kaszle praktycznie przez cały czas . Są okresy że nie mam kaszlu przez miesiąc a potem znowu sie nawraca i utrzymuje się przez kilka tygodni, nie zawsze jest taki silny ale jednak występuje. Nie mam pojęcia co to może być . Biorę wieczorami acodin jak mam duszący kaszel ale to nie zawsze pomaga. Może ktoś z Was ma podobne objawy ? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

hej, ja mam podobne napady kaszlu, ale mi lekarz powiedział że to prawdopodobnie od refluksa z tym, że normalnie nie kaszlę, ale jak mam napad śmiechu, to później zaczynam się dusić, kaszlę (suchy kaszel), który jest spowodowany jak to określił lekarz dotykaniem się i podrażnianiem ścianek przełyku co powoduje podrażnienie i zaczynają się później właśnie takie napady kaszlu, Też nie palę, nie nadużywam alkoholu, płuca czyste (RTG) i sam nie wiem z czego to może być, u mnie jeszcze dodatkowo jak mam te napady, niezależnie od pory dnia, to przy głębszym wdechu słychać świst przy oddychaniu :(

Odnośnik do komentarza

Ja też to mam, ale lekarze mi nie pomogli, a alergolog wykluczył alergie.
Pomogła bioenergoterapia + homeopatia, ale nie doleczyłam do końca, bo brakło cierpliwości (terapia trwała pół roku), skończyłam terapię na tym, że leciutko jeszcze mnie dusiło i chrząkałam. Ale po latach (8-9) problem wraca :-(
I już nie wiem, co robić, bo tamta bioenergoterapeutka przeprowadziła się, a w mojej okolicy nie ma żadnych bio, a nawet gdyby była, to na razie i tak mnie na taką terapię nie stać :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...