Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
odludek

Dlaczego nikt mnie nie chce?

Rekomendowane odpowiedzi

takim nawet nie odpisuje, nie szukam na siłę po prostu myślę że nie znajdę już takiego fajnego, chodzi o wygląd jak tamten, a ja chce mądrego i ładnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość samotny1

Często łatwiej coś osiągnąć jak nie zależy na tym bardzo. Tobie zależy i może na portalu randkowym coś napisałaś albo piszesz w mailach że długo szukasz, nie możesz znaleźć, bardzo chcesz kogoś poznać. Szukający seksu pewnie myślą że łatwiej zdobyć taką niż tą do której wielu pisze. Nie wiadomo czy nie znajdziesz a on taki fajny nie był nawet jak wyglądał idealnie. Może piszesz coś o wyglądzie kogoś kogo chcesz poznać i wielu przez to nie napisze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem, skąd inni mogą wiedzieć że długo szukam. JESZCZE RAZ POWTARZAM NIE SZUKAM NA SIŁĘ po prostu fajnie by było kogoś mieć. Tylko zastanawia mnie fakt czemu sami idioci, totalni idioci do mnie piszą. Nic nie pisze na temat wyglądu, pisze że poznam osoby dojrzałe, inteligentne z poczuciem humoru, gdzie tu mowa o seksie albo desperacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przekonana że chodzi o wygląd, nie mam tego czegoś, błysku w oku, wystarczy dać zdjęcie innej osoby to wszyscy Ci którzy mi się podobają to piszą. A na profilu cudzej fotki nie musiałam nawet nic pisać, a zainteresowanych było sporo, i tak tylko wygląd się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie problemy duszy mają odzwierciedlenie w wyglądzie.
To nie wygląd jako taki (np. kolor włosów, kształt nosa, sylwetka) decydują o powodzeniu u płci przeciwnej, tylko to, co masz "wypisane" na twarzy.
Jeśli np. z twarzy bije smutek (możesz się uśmiechać, ale z oczu i tak będzie bił smutek, jeśli Twoja dusza jest przesycona smutkiem), to nikt ze smutasem nie chce się wiązać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wołałabym żeby nikt, niż analfabeci, desperaci itp :) Myślałam właśnie że przez brak uśmiechu nikt nie podchodzi, nie zagaduje na imprezie, spróbowałam, i co? Dalej to samo, przyciągam niedouczonych, desperatów itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyciągasz takich, których energia rezonuje (współgra) z Twoją.
Przestań więc użalać się nad sobą, zmień myślenie o sobie (wypisz sobie wszystkie Twoje pozytywne cechy i pracuj nad ich rozwojem), zacznij żyć (a nie tylko istnieć), przestań myśleć o chłopakach. Wtedy życie Cię zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nigdy przedtem nie myślałam i nie miałam, a skąd się biorą stare panny? Żyje już długo ale życie mnie nie zaskoczyło nigdy, więc ciężko mi w to uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przeczytałam

No nie wiem, albo patrze na Ciebie krzywo, bo widzę wyraźnie coś o czym chyba nikt nie wspomniał, więc nawet nie wiem czy jest sens na moje wypociny.
Może tyle: piszesz że nawet nie masz przystojnego kolegi, szukasz faceta który będzie fajny, inteligentny, mądry, ładny, zabawny a znowuż o facetach że tylko wygląd dla nich się liczy i jak dajesz zdjęcie koleżanki to są zainteresowani, do tego piszesz że jesteś nudna.
Chociaż widzę w tym wszystkim jeden plus, że nie bierzesz kogo popadnie.

Kiedyś taki program leciał o tytule " chłopaki do wzięcia". Byli dwaj bliźniacy i pamiętam odcinek ( mozna to chyba w necie znaleźć) jak jeden poszedł do biura matrymonialnego... Lepsze od kabaretu, ale i może dać do myślenia troche na zasadzie oczekiwania własne, a to co sama/sam mogę zaoferować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inni mogą mieć za darmo, a ja mogę pisać na swoim profilu coś o sobie i tak nic to nie da, oczywiście nie pisze na profilu że szukam przystojnego, tylko inteligentnego, a odzywają się tacy którzy zamiast trzeba piszą "czeba, muwić"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przeczytałam

Chyba nie zrozumiałaś.
A koleżanka jest ładniejsza? A jak u niej z intelektem, mimo że nic nie dajesz w opisie do tego zdjęcia, to gdy się do niej przyrównasz to która z Was lepiej wypada wg Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przeczytałam

A i jeszcze, żeby znaleźć inteligentnego faceta, napisanie że takiego się szuka nic nie da. To Twój opis musi być na tyle inteligentny aby takiego sobą zainteresować. I wtedy pośród plewu znalzłyby się też te rodzynki których szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odludek. Z Twoich wypowiedzi jednak wynika, że użalasz się nad sobą i uważasz za nudną. Nawet z Twoich postów wieje nudą (sorry) i taki przekaz od Ciebie idzie. A że wszystko jest energią, to taki przekaz wyczuwa się "szóstym zmysłem",

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...