Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nikt mnie nie chce?


Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację Odludku, że nic nie minie bo na to nie pozwalasz. W końcu dorośniesz do decyzji o podjęciu leczenia choćby psychologicznego. Szkoda tylko tych kolejnych lat, nie uważasz?
Trudne to wszystko będzie bo Ty czerpiesz satysfakcję z karania siebie w jakiejkolwiek formie.
Pamiętaj, że nic się nie zmieni już nie tylko jeśli niczego nie zrobisz, ale przede wszystkim jeśli nie zaczniesz chcieć, żeby było lepiej.
Pozdrawiam serdecznie.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Piszesz że kogoś kochasz, to oznacza że mało prawdodbne jest że ktoś inny Ci się spodoba, więc na randkach mogą wydawć Ci się nie tacy jak trzeba. Piszesz że nikt do Ciebie się nie odzywa, nie zagaduje na tym portalu, a potem piszesz że jak już to nie wie jak sie zachować, albo chce seksu, albo nie ma kasy itp, to gdzie jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Gość samotny1

Też szukałem na portalach randkowych i żadnej fajnej osoby nie znalazłem. Przynajmniej takiej która nie mieszka na drugim końcu Polski... Ciekawe jakie są szanse żeby taką poznać. Są tam też osoby które chyba nie wiedzą czego chcą, najpierw piszą że chcą kogoś poznać, chcą się umówić a potem odwołują spotkanie w ostatniej chwili. Normalni faceci też się przekonują że nie ma tu czego szukać i są raczej gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

Tez kiedys to bylo 10 lat temu na portalach randkowych,w knajpie,dyskotekach itp.,prubowalem znalesc dziewczyne jakas tak jak ty chlopaka i znalazlem poznalem mimo ze jestem malowmny,niesmialy itp.,poznalem dziewczyne chciala tylko seks ze mna uprawiac a pozniej nie chciala rozmawiac ani na portalu randkowym umowic sie ze mna itp. a teraz mam problem znalezenia dziewczyn dziewczyny tez sadze ze jestem brzydki,nie umiem rozmawiac z kobietami moj wyglad mnie przeraza,nikt mnie niechce unikaja mnie i nietylko ale nie wszyscy sa tacu co mnie lubia mowia ze nie jestem brzydki ladny sredni jestem ze szkoly policealnej jak z liceum i podstawowki

Odnośnik do komentarza
Gość samotny1

Nie no nie samotność, może da się kogoś poznać nawet na portalu tylko trzeba mieć szczęście. Czasem można kogoś poznać przez znajomych. Nie wiem co napisałaś o sobie na tym portalu i jak wyglądasz. Czasem robimy jakieś błędy, może zachowujemy się trochę sztucznie i to kogoś nowo poznanego zniechęca. Chętnie z Tobą porozmawiam, może po bliższym poznaniu coś doradzę. Kogo byś chciała poznać? Przeciętnego który nie będzie żałował 3 zł na piwo czy może czegoś jeszcze oczekujesz np. jak ma wyglądać?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem można gdybać o te 3 zeta. Faceci żyją na kredyt, zaliczkami, są tacy co żałują i są tacy którzy się sparzyli kobietami które darmowo chciały się nażreć i napić, taki randkowy sposób na życie i już suma się nie liczy.
Swego czasem byłem przejazdem przez jedno miasto, kolego prosił mnie bym się ustawił z dziewczyną i ją sprawdził, wiem że to nie fer, lecz się zgodziłem. Ogródek piwny był długi, byłem z kolegami którzy usiedli obok w drugim ogródku. Kobieta była punktualna, nie miała żalu o to, że jako kolega się z nią spotkałem, była wręcz nachalna. Tutaj piwo było droższe niż 3 zeta, wszystko było ok gdyby panna opróżniając swoje, nie przychyliła ust do mego kufla. Dawałem delikatne znaki, kolegom żeby mnie wyrwali z tej opresji, pech chciał że chłopaki byli niekumaci i pokazywali ok myśląc że dobrze się bawię. Kobieta była Marilyn Mansonem, tylko z biustem, w końcu się wyrwałem pod jakimś ważnym pretekstem, swoje piwo zostawiając. Kumplowi powiedziałem, że ma swój styl i od tamtej pory nie umawiam się za kogoś na randki, wiem że oni za czeli się umawiać, cóż. Myślę że tu nie jest ważne szukanie kogoś, ale szukanie kogoś tylko dla samego bycia z kimś, uważam za stracony czas, nie mówiąc już o rozczarowaniu pochopnością.

Odnośnik do komentarza

odludek
Nie przekreślam, ale jeśli facet pracuje a nie ma 3zł na piwo, to coś jest nie tak

Skąd jesteś ? Daj link do twojego konta na profilu randkowym ;) Zaciekawiłaś mnie bardzo, a mam podobnie jak ty ;) Nikt mnie nie chce :D

Odnośnik do komentarza

Może popełniasz jakieś systematyczne błędy? Kobiety czasem wypowiadają słowa po których faceci je grupują. Mnie razi u kobiet jak ciągną za sobą przeszłość i np. negatywnie wypowiadają się o byłych. Ostatnio miałem taką sytuacje, gdzie jedna z mego otoczenia zaczęła wykazywać się troską o mnie. Jako, że jestem uzależniony od napojów energetycznych dość sensacyjnie wyrażała temu sprzeciw. Dość szybko uświadomiłem, że robię za koło ratunkowe, postanowiłem ją ratować z zamiarem żeby wybrała inny rejs niż mój. Po czasie dowiedziałem się, że się rozeszła gdy jej facet poświęca czas alkoholowi niż jej i ich dziecku. Przy następnej okazji gdy spytała o moje plany wieczorne, postanowiłem ją sprawdzić i powiedziałem, że zamierzam wieczorem się zachlać i zaćpać. Z jej strony nie uzyskałem oburzenia, wręcz zaciekawienie lecz wraz z moim ściemnieniem sympatia wobec niej zdecydowanie opadła. Dlaczego kobiety popełniając błędy są takie niechętne do wyciągania wniosków? Myślę o tym, by szukanie kogoś nowego rozpocząć od poważniejszych przemyśleń nad samym sobą. Żeby nie było to zastąpieniem deszczu, rynną a zarazem dalszym pasmem rozczarowań.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście ze powinna zareagować niechęcią, liczyłem na dystans, dobrze jest z tym że to Ty szukasz nie ja :) Może wróćmy do tematu. Napisałaś, że na portalu randkowym nie chcesz niczego retuszować a dlaczego? Niema co się czaić, zdjęcie daje się takie by wzbudzić jak największe zainteresowanie. Opis siebie też można rozbudować, no i najważniejsze myślę że opis osoby której się szuka jest równie ważny jak własny profil. Myślę że ma to wyglądać jak nie oklepane CV w pewnym sensie zastawiając miejsca na intrygę, tajemniczość. Tutaj uważam, ze przydała by się pomoc kobiety, byś mogła przykuć uwagę. Nie ukrywam życie nauczyło mnie tego, że to czego szuka kobieta nie zawsze jest trwałymi jej wyznacznikami. Warto więc nie upierać się przy swoich założeniach, człowiek jest zmienny.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie jesteś nudna. Możesz się zastanowić czego tak naprawdę chcesz. Najpierw pisałaś że chcesz tylko tego chłopaka nawet jak będziesz źle traktowana. Tak można myśleć kiedy jeszcze nie minął wystarczający czas. Po jakimś czasie zrozumiesz że to był błąd. Wtedy możesz znaleźć innego. Z tego co piszesz widać że chcesz kogoś szybko poznać i jesteś zmęczona szukaniem. Potrzebujesz kogoś już i to może przyciąga takich którzy szukają seksu i chcą to dostać szybko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...