Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nikt mnie nie chce?


Rekomendowane odpowiedzi

"Nie chce się nad sobą użalać, ale kocham kogoś kto nie chce mnie znać. Nie mogę sobie z tym poradzić, już tyle czasu minęło, czuje się samotna i wyć mi się chce jak sobie pomyśle że nic się nie zmieni."

To jednak świadczy o użalaniu się nad sobą i na sednie problemu. Twoja uwaga jest pochłonięta tamtą osobą i Twoim życiu nie ma miejsca na innych.
W dodatku wierzysz, że nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Odludku dla Ciebie ważny jest wygląd i poprawność pisania, a dziwisz się że faceci zwracają uwagę na wygląd. Piszesz też o tym że brzydkie dziewczyny mają przystojnych chłopaków, ale też bywa tak że ci brzydcy chłopacy mają ładne dziewczyny, bo nie to co ładne, ale to co się komu podoba.

Będąc osobą średno inteligentną rozumuję w ten sposób: co ja mogę zaoferować powinno się mniej więcej pokrywać z tym czego mogę oczekiwać. Problem jest wtedy gdy człowiek ma zaniżone poczucie własnej wartości, ale Tobie to chyba nie grozi więc na tym polu skuchy nie powinno być.

Przykładowo jeśli facet jest wysoki dobrze zbudowany, dba o siebie, uprawia sporty ( dlatego jest dobrze zbudowany, bo nic nie przychodzi za darmo), jest towarzyski, zdobywa świat, ma dużo energii i pomysłów no i jest inteligentny ( choć tą inteligencję to każdy chyba inaczej rozumuje).
To kim on się zainteresuje? No wg mnie osobą jednak troche podobną do niego. A co do wyglądu, to tutaj bym nie dyskutowała, bo naprawdę każdemu podoba się co innego. Ja bym ten wygląd właśnie sklasyfikowała jako dbanie o siebie, pewność siebie, urok osobisty itp, a nie piękny wygląd jak malunek na ścianie, lub fresk, bo na to się popatrzy i idzie dalej.
No ale facetem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ps: obraz, lub malunek na ścianie- fresk.

A i jeszcze co do tych inteligentnych, to ich naprawdę bym zostawiła w spokoju i to słowo, bo co z tego że on będzie inteligentny, jak będzie w sobie zadufany, albo będzie uważał że Tobie tego brakuje.
Usuń to z opisu, a właśnie opisem siebie samej zaintryguj tak żeby jakiś ciekawy facet zagadał.
Napisz też że jedynym dla Ciebie wytłumaczenieniem robienia kardynalnych błędów ortograficznych jest dysleksja czy coś w podobie.

A jesze ostatnie, czasem człowiek może być naprawdę fajny ( tak mi się wydaje) a kompletnie nie umeć poruszać się na tych portalach i prezentować swoich zalet i na odwrót, może siedzieć sobie jakiś tam kulfon i pisać piękne elaboraty chwytające każdego za serce, a w realu porażka może porażkę gonic. Trzeba się spotkać jak chce się z kimś żyć i nie osądzać po zgrabnym, bądź mniej zgrabnym pisaniu.

Odnośnik do komentarza

Rozwijać swoje wnętrze.
Czytać inspirujące, rozwijające książki.
Mieć ciekawe hobby, zainteresowania, bywać wśród ludzi (zainteresuj się np. działalnością w organizacjach pozarządowych)
Udzielaj się na forach związanych z Twoimi zainteresowaniami (tych, które masz rozwijać, a nie pod hasłem "Dlaczego nikt mnie nie chce").
Rób coś nowego, szalonego, zdobywaj różne doświadczenia. Rób jakieś kursy, jedź na jakiś rajd.
Świat oferuje multum możliwości, ale Ty nie żyjesz, tylko istniejesz, takie mam wrażenie.

Odnośnik do komentarza

Odludek, Ty jesteś całkowicie na nie, nie chcesz sobie pomóc, nie przyjmujesz rad, tylko cały czas marudzisz.
Więc już tak ostatni raz odpowiadam:
Kiedy ja jestem na jakimś rajdzie, np. rowerowym, to nawet jak jestem sama, jestem szczęśliwa. Zachwycam się pięknem przyrody, babuleńką sprzedającą grzyby przy drodze, zachodem słońca, tęczą po burzy, zwiedzam ciekawe muzea, smakuję pyszną kawusię... po prostu wzbogacam się wewnętrznie, mam bardzo szerokie zainteresowania i zawsze mam o czym z ludźmi rozmawiać. Nie przelewa mi się, ale pracuję, więc zarabiam wystarczająco na te drobne przyjemności.
Żyję samotnie, ale nie jest to dla mnie problem, taką mam naturę, dobrze mi samej ze sobą, a do tego jestem osobą niesłyszącą, co nie ułatwia znalezienia tej drugiej połówki.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

odludek
Skąd wiesz że ja nie umiem rozmwaić na każdy temat, ciekawe czem Ci naiwniacy piszą do tego zdjęcia skoro ja z nimi rozmawiam

Bo nie wiedzą że rozmawiają z Tobą, a nie z nią.

Jeśli chodzi o urok osobisty to albo się go ma, albo nie, zresztą każdemu co innego się podoba, choć są osoby które zachęcają innych mniej jak inne.
Piszesz że lubisz sport, czy napisałaś na swojej stronie o tym i też jaki to sport i co Ci daje uprawianie go?

Odnośnik do komentarza

Takich facetów, mających na uwadze zaspokojenie własnych potrzeb seksualnych?
Nie rozumiem tego zaangażowania w sferze intymnej, dlaczego z seksu robicie takie tabu? Takimi sposobami łatwo dojść do przekonań, które wcale nie ułatwią przyszłości w związku.
Piętnowanie testosteronu u mężczyzny, ta zachwiana regulacja miała by swoje uzasadnienie, jeśli u kobiety nie występowały zmiany a występują i same często ulegają wpływom. Dla mnie np. uwłaczające jest to kiedy kobieta robi taką świętość z rozkładania nóg, gdy zaczyna myśleć że robiąc to w pełni zadowala zapotrzebowanie mężczyzny, jakby nie miał on innych potrzeb. Każdy mężczyzna się rozwija, dojrzewa i tutaj zadowolenie kobiety nie tylko oparte jest na jego zapotrzebowaniu lecz na tym w jakim stopniu jego rola postrzegana jest przez kobietę, gdzie zaznaczam często kobieta tak do końca nie wie czego chce. Uwłaczająca jest kobieta która, broni swojego skarbu na dole a z momentem gdy osiągnie płaszczyzny wcześniej często nieznane, sama zaczyna ulegać przywiązując temu zbytnią uwagę. Łatwo można sprawić by kobieta swoją atrakcyjność, prawidłowość przebiegu związku oparła o zainteresowanie mężczyzny w nie tylko jego zapotrzebowaniu lecz tym co oferuje kobiecie. Trochę przykro jest facetowi uświadamiać kobiecie o tym, że ten seks jest ważny w życiu faceta ale nie najważniejsze w nim jest samo dojście a tym zwykłym postawieniem kropki nad ,,i" mającym być tym dopełnieniem. Dlatego według mnie ważne jest dopracowywanie swoich odpowiedzi, tak jak jedna z użytkowniczek forum napisała. Jeśli opisujemy własne upodobania, potrzeby, opiszmy również co one nam dają i co przez to rozumiemy. To tak jak w przypadku wyprowadzonej z równowagi kobiety, która czuje się wyjątkowo, gdy jej ciało zaczyna oferować to coś nieznanego. Dla faceta jest to miłe do czasu, gdy kobieta nie poczuje się odepchnięta na tym polu. To znaczenie seksu ma sens, gdy któreś z partnerów stawia to jako priorytet inaczej poświęcajmy więcej czasu na weryfikacje słów. Gdybym miał negować kobiety z mojego towarzystwa mające ochotę na seks, to byłbym skazany tylko i wyłącznie na męskie towarzystwo. Niema w tym nic złego o ile nie łamie to zasad w których zaczniemy kogoś krzywdzić. Ważna jest w tym nasza wyrazistość a nie przekonania oparte na niepewności. Tutaj Odludku nawet nie chodzi o to że Ty mocno starasz się zawrzeć tą znaczącą dla Ciebie znajomość a o to że nie dajesz się jej rozwinąć przez samo próbowanie. Gdy wiesz czego chcesz dążysz do tego i to zdobywasz. Umawiając się z kobietą na seks nie będę mówił o tym że spróbuje zawstydzić jej poprzedników tylko, że to zrobię i to tak od siebie nie przywiązując temu znaczeniu. Związek można stworzyć lecz nie w oparciu o oczekiwania i zmiany statusu naszego życia, tego polepszenia w oparciu o osobą obok. Jeśli ona zaniemoże to przyszłość związku stanie pod znakiem zapytania. Musimy jasno określać nasze cele i jeśli idziemy przez życie a mamy dużo w sobie tej empatii to wtedy możemy poszukiwać kompana z którym będziemy się dzielić. Nie w oparciu wypełnienia braków których na starcie jesteśmy pozbawieni. Według mnie powinnaś zacząć poszukiwania od tego, by jako kobieta uzyskać pewność własnego postępowania oraz odkrycia tych kierunków realizacji w których partnerowi pozostawisz kwestie akceptacji i zrozumienia a nie tego że z góry jesteś nudna. Zainteresowanie fizyczne (zdjęcie) to co Ty uważasz za słuszne nie zawsze takie musi być. Ostatnia jedna ze znajomych używa bardziej wyrazistego makijażu, sądząc że zyskuje, błędne założenie a nie wiem co w fotce może przyciągać faceta, poza tym czymś w oczach. Wiem że w inteligencji same słowa nie zawsze mają znaczenie a ważniejsza jest skromność i milczenie z wyczuciem tego sytuacji. Nie wiem lecz to mówienie o mądrości facetowi czasem może ujmować go zbytnim uogólnieniem. Dla faceta pokrzepiające jest gdy jest chaotyczny a kobieta go zrozumie i nie musi mu mówić o jego mądrości.

Odnośnik do komentarza

Ty chociaż przyciagasz ich chca z tb sypiać a zemna to nawet pies by nie chciał przestałam wierzyć ze kiedys bd miala rodzinę w oczach znajomych jestem nieudacznikem bo nie mam faceta wyśmiewaja sie ze cale zycie bd dziewica mialam chlopaka ale on mnie wykorzystal byl ze mna tylko po to by wzbudzić zazdrość bylej i w sumie znowu jest z nia bo z nim zerwalam bo nie mógl przestać o niej myśleć szkoda gadać masakra . W zakonie bym nie wytrzymała wiec tam nie pójde :-( Chciałabym być dla kogoś kimś ważnym ale to nie realne czas się z tym pogodzić szkoda że to takie trudne . życzę tb byś w końcu odnalazła ta 2 połówkę .
Ps. Sorry za błedy :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...