Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nikt mnie nie chce?


Rekomendowane odpowiedzi

Często łatwiej coś osiągnąć jak nie zależy na tym bardzo. Tobie zależy i może na portalu randkowym coś napisałaś albo piszesz w mailach że długo szukasz, nie możesz znaleźć, bardzo chcesz kogoś poznać. Szukający seksu pewnie myślą że łatwiej zdobyć taką niż tą do której wielu pisze. Nie wiadomo czy nie znajdziesz a on taki fajny nie był nawet jak wyglądał idealnie. Może piszesz coś o wyglądzie kogoś kogo chcesz poznać i wielu przez to nie napisze...

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, skąd inni mogą wiedzieć że długo szukam. JESZCZE RAZ POWTARZAM NIE SZUKAM NA SIŁĘ po prostu fajnie by było kogoś mieć. Tylko zastanawia mnie fakt czemu sami idioci, totalni idioci do mnie piszą. Nic nie pisze na temat wyglądu, pisze że poznam osoby dojrzałe, inteligentne z poczuciem humoru, gdzie tu mowa o seksie albo desperacji

Odnośnik do komentarza

Wszystkie problemy duszy mają odzwierciedlenie w wyglądzie.
To nie wygląd jako taki (np. kolor włosów, kształt nosa, sylwetka) decydują o powodzeniu u płci przeciwnej, tylko to, co masz "wypisane" na twarzy.
Jeśli np. z twarzy bije smutek (możesz się uśmiechać, ale z oczu i tak będzie bił smutek, jeśli Twoja dusza jest przesycona smutkiem), to nikt ze smutasem nie chce się wiązać.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

No nie wiem, albo patrze na Ciebie krzywo, bo widzę wyraźnie coś o czym chyba nikt nie wspomniał, więc nawet nie wiem czy jest sens na moje wypociny.
Może tyle: piszesz że nawet nie masz przystojnego kolegi, szukasz faceta który będzie fajny, inteligentny, mądry, ładny, zabawny a znowuż o facetach że tylko wygląd dla nich się liczy i jak dajesz zdjęcie koleżanki to są zainteresowani, do tego piszesz że jesteś nudna.
Chociaż widzę w tym wszystkim jeden plus, że nie bierzesz kogo popadnie.

Kiedyś taki program leciał o tytule " chłopaki do wzięcia". Byli dwaj bliźniacy i pamiętam odcinek ( mozna to chyba w necie znaleźć) jak jeden poszedł do biura matrymonialnego... Lepsze od kabaretu, ale i może dać do myślenia troche na zasadzie oczekiwania własne, a to co sama/sam mogę zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

A i jeszcze, żeby znaleźć inteligentnego faceta, napisanie że takiego się szuka nic nie da. To Twój opis musi być na tyle inteligentny aby takiego sobą zainteresować. I wtedy pośród plewu znalzłyby się też te rodzynki których szukasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...