Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tikitiriki

Monitornig w miejscu pracy oraz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tikitiriki

Witam!
Chciałem się poradzić.
Pracuje w małym sklepie w którym jest monitoring(jest podejrzenie że w kamerach jest również aktywny mikrofon, bo dziwnym przypadkiem są poruszane tematy jakie były wypowiadane z innymi pracownikami).Nikt mnie nie pytał czy nie mam czegoś przeciwko temu, nie ma tego w umowie o pracę.Mało tego, nie ma nawet naklejki na drzwiach informującej klientów że obiekt jest monitorowany.
Pracuje tam już jakiś czas i nie było szkolenia bhp ani żadnych papierów związanych z tym...Nie ma apteczki, nie ma gaśnicy...
Jest kasa fiskalna, ale przegląd nieważny już ponad miesiąc.Zgłaszałem to kilka razy pracodawcy i nic...Dalej jest bez przeglądu...
Co powinienem zrobić z tym fantem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sha Sha

to zależy czy się boisz czy nie? Jesli nie boisz się utraty pracy to możesz złożyć skargę do odpowiednich urzędów np sądu pracy, inspektoratu pracy czy rzecznika praw człowieka... ale możesz przez to stracić pracę, bo pracodawca może nie byc tym faktem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...