Skocz do zawartości
Forum

Letnia pielęgnacja cery naczynkowej


Gość majanka369

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majanka369

Witam,

mam pytanie odnośnie pielęgnacji cery naczynkowej w trakcie lata, głównie o zabezpieczenie jej przed promieniami słonecznymi. Dotychczas korzystałam jedynie z kremów z filtrem 15-20, ale ostatnio przeczytałam, że to może być zbyt słaba ochrona. Na twarzy mam też naczyniaka - czy powinnam do jego ochrony stosować jakieś dodatkowe środki?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jak najbardziej zalecałabym dla Pani stosowanie filtrów 50+. Sposob ich stosowania jest nastepujacy: prosze nalozyc filtr 20 min przed wyjsciem z domu i dosmarowywac sie co 2 godz jesli przebywa Pani na dworzu. Oprocz filtra zalecalabym takze kapelusz. W ten sposob ochroni Pani swoja cere naczynkowa przed dzialaniem promieni UV.
Pozdrawiam serdecznie,
Lek. Joanna Salkowska-Wanat
DermClinic

Odnośnik do komentarza

Ja przyznam szczerze, że nie umiałam żyć z naczynkami, musiałam je usunąć laserem frakcyjnym w klinice dermed w Katowicach i od razu poczułam się lepiej, przynajmniej jak jest lato 40 stopni, nie muszę używąc mocnych i ciężkich fluidów

Odnośnik do komentarza
Gość karolinka00

Myślę, że w sprawie naczynek to warto się udać do dr Kik-Rachuta do ober clinic. Zapisałam się do niej na wizytę, oglądała moją twarz dokładnie , potem zaleciła stosowanie konkretnej masci, na którą wypisała mi recepte i już. Wizyta była krótka, ale jak widać skuteczna, bo już nie mam naczynek od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...