Skocz do zawartości
Forum

Koniec związku przez zazdrość


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu dziewczyna mnie rzuciła, powiedziała, że musi odpocząć i to wyjdzie nam na dobre.... Byłem zazdrosny, nawet bardzo...Kazałem wybierać między mną a chłopakiem, który się w niej podkochiwał (ona uważała go za przyjaciela) Robiłem to wszystko dlatego, że nie chciałem jej stracić... Tłumaczyłem jej to wiele razy, ale kończyło się na kłótniach. Rozmawiałem z jej najlepszą przyjaciółką, radziła mi poczekać, ale teraz widzę, że ona coraz więcej czasu spędza z tym chłopakiem... Mówiła mi, że to tylko przyjaciel, ale on ją przytulał, był dla niej czuły, nawet jej przyjaciółka mówiła mi, że to widać, iż on chce z nią być, ale moja była mnie nie słucha i przyjaciółki też... Nie mogę spać w nocy, cały czas o niej myśle, nawet chciałem skończyć z tym wszystkim, z życiem.... :( po tym gdy powiedziała, że dla nas nie ma już szans, ale niedawno powiedziała że może za jakiś czas... Ja cały czas ją kocham, tylko ona się dla mnie liczy, ciągle jej to powtarzam, ale nie wiem czy ona mnie jeszcze kocha.... Nie wiem ile mam jeszcze czekać :( Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

To ze ten facet chce z nią być jeszcze nic nie oznacza. Porozmawiaj z byłą dziewczyną,szczerze powiedz jakie są twoje uczucia wobec niej- niech to wie i niech ma świadomość. To nie wporzadku żeby Tobie kazala czekać wówczas gdy ona będzie spotykać sie z tamtym chlopakiem.
Albo dajecie sobie czas i jestescie wobec siebie nawzajem fair, czyli w tym czasie nie spotykacie sie z nikim innym albo zrezygnuj z tej dziewczyny bo najwyrazniej ona nie chce zostać sama.
Macku,nie rozpaczaj bo jeszcze sprawa nie jest do konca wyjasniona. Pamietaj tez że jezeli byla dziewczyna cie rzuci to Ty nie mozesz sie zalamać bo przeciez nie wiesz jaka miłość jeszcze Cie moze spotkać.Nie warto niszczyc sobie zycia przez kogoś kto byc moze nie był Ciebie wart.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

maciekc10, nie da się nikogo zmusić do uczucia. Jeżeli Twoja dziewczyna nie chce z Tobą być, nie możesz jej do tego zmusić. Być może zrezygnowała ze związku właśnie wskutek Twojej zazdrości i presji z Twojej strony? Nie jestem w stanie obiektywnie stwierdzić, czy miałeś powody do zazdrości, czy dziewczyna rzeczywiście flirtowała z innym chłopakiem, pozwalała się mu adorować itd.? Możliwe, że pojawił się na horyzoncie ktoś inny i stwierdziła, że nie chce być już z Tobą, Ty natomiast nadal coś do niej czujesz i nie potrafisz pogodzić się z rozstaniem. Daj sobie czas i tak jak radziła laurette - nie załamuj się, bo nie wiesz, kiedy spotka Cię miłość. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...