Skocz do zawartości
Forum

Stosunek 6 dni przed okresem a ciąża


Gość Olivia 28

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olivia 28

Mam pytanie,otóż 10 dni temu tj 13 maja odbyłam stosunek z partnerem chociaż ciężko to nazwać stosunkiem bo partner wszedł we mnie i wykonał 3 pchnięcia po czym wyszedł,nie było wytrysku,okres powinnam dostać 19 maja,okres mam regularnie co 31 dni,lecz do tej pory się nie pojawił.Czy mogę być w ciąży?Kiedy wykonać test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie możesz wykonać test. Pamiętaj ze okres może się spóźnić z wielu powodów. Wyznaczasz sobie dni płodne? Bo jeśli były to właśnie dni płodne, to zapłodnienie mimo wszystko jest możliwe. W prejakulacie równiez znajdują się plemniki

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z chłopakiem 6 dni przed planowaną miesiączką. Okres mam zazwyczaj co 26dni ( czasami są wahania jednego dnia ) . Doszedł we mnie dwa razy. Według moich obliczeń były to dni niepłodne , ale czy istnieje ryzyko abym zaszła w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Czy mogę być w ciąży skoro kochałam się z chłopakiem 6 dni przed miesięczką i on skończył we mnie ? Okres mam co 26 dni , czasami mam wahania 1 dnia i trwa 5/6 dni . Według moich obliczeń były to dni niepłodne .

Odnośnik do komentarza
Gość Mija10.07

Myślę że raczej ciąża Ci nie grozi. Choć muszę przyznać że nigdy tak krótkich cykli nie miałam i na 100% Ci tego nie zagwarantuje. Żeby kalendarzyk był naprawdę wiarygodny trzeba bardzo starannie go uzupełniać i wyliczać. Na przesunięcie owulacji a co za tym idzie miesiączki wpływ ma bardzo wiele czynników. Takich jak stres, alkohol a nawet sam sex uprawiany częściej lub rzadziej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...