Skocz do zawartości
Forum

Dziedziczenie trądziku


Gość Straszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Straszek

Czy trądzik jest dziedziczny? Bo moja siostra go ma, a ja nie chcę. U mnie jeszcze się nie pojawił. Siostra dostała trądzik jak miała 16 lat, ja mam dopiero 14 ale się obawiam. Mama mówił że też miała trądzik...

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Uważa się, że trądzik jest chorobą dziedziczną, co nie oznacza, że akurat Ty musiałeś odziedziczyć tą chorobę. To, że choroba jest dziedziczona nie oznacza, że każde dziecko chorującego rodzica będzie ją miało. Także głowa do góry. Jeśli natomiast okaże się, że zaczną pojawiać się u Ciebie zmiany trądzikowe udaj się do dermatologa, szybkie włączenie leczenia i prawidłowe prowadzenie leczenia uchroni Cię przed powikłaniami związanymi z chorobą np. bliznami.
Pozdrawiam,
Lek. Joanna Sałkowska-Wanat
DermClinic

Odnośnik do komentarza

Zabieg infuzji tlenowej wykupiłam nie dla siebie, a dla swojego syna, który męczy się dość długo z trądzikiem. Muszę przyznać, że próbowaliśmy już różnych sposobów i znajoma poleciła nam tę klinikę. Syn jest już trzy tygodnie po zabiegu i poważnie widzę zmianę. To co mogę już teraz powiedzieć, to mniejsza widoczność tych plam na skórze i mniej stanów zapalnych. Zabieg robił w Lumiere w Kielcach ul. Żeromskiego 15/2

Odnośnik do komentarza

ja z trądzikiem byłam u wielu osób, naprawdę, nikt mi nie potrafił pomóc, potem natrafiłam na dr Alicję Kik-Rachuta w Ober Clinic wizyta u niej trwała dosłownie chwilę. Byłam zszokowana, sprawdziła moje zmiany na twarzy wypisała leki i pożegnała. Wykupiłam receptę, cóż - po stosowaniu przez równe 3 miesiące poszczególnych leków i maści trądzik zniknął, a ja mogę się cieszyć piękną cera już od roku czasu, jestem bardzo szczęśliwa. Pani kik pomimo, że wizyty ma bardzo krótkie jest bardzo doświadczonym lekarzem. Bardzo mi pomogła, pozbyć się problemu, który był ze mną 5 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...