Skocz do zawartości
Forum

Ból w trakcie leczenia kanałowego


Gość Ja257

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam duży problem od stycznia leczę zęba kanałowe w tym zębie był silny stan ropny brałam antybiotyk przez tydzień czasu który nic nie pomógł
Jest to górna lewa piątka dwa kanały ma zrobione a trzeci tylko część dlatego że dentysta boi się dalej czyści żeby narzędzia nie
złamać narzędzi ze wglądu na nietypową budowę anatomiczną zęba ma leczonego pod mikroskopem
dodam jeszcze że od tego trzeciego kanału znalazł jeszcze jedno rozgałęzienie powiedział żeby się nie spodziewał jak to będzie jeszcze jeden kanał cały czas są dolegliwości bólowe ze strony zęba boli przy dotyku i opukiwaniu w czwartek byłam na kontroli i dostałam drugi antybiotyk teraz zęba się trochę wyciszył ale nadal go czuję czy jest sens go ratować czy po prostu go usunąć

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2014 o 20:50, Gość Ja257 napisał:

witam mam duży problem od stycznia leczę zęba kanałowe w tym zębie był silny stan ropny brałam antybiotyk przez tydzień czasu który nic nie pomógł
Jest to górna lewa piątka dwa kanały ma zrobione a trzeci tylko część dlatego że dentysta boi się dalej czyści żeby narzędzia nie
złamać narzędzi ze wglądu na nietypową budowę anatomiczną zęba ma leczonego pod mikroskopem
dodam jeszcze że od tego trzeciego kanału znalazł jeszcze jedno rozgałęzienie powiedział żeby się nie spodziewał jak to będzie jeszcze jeden kanał cały czas są dolegliwości bólowe ze strony zęba boli przy dotyku i opukiwaniu w czwartek byłam na kontroli i dostałam drugi antybiotyk teraz zęba się trochę wyciszył ale nadal go czuję czy jest sens go ratować czy po prostu go usunąć http://implantytorun.pl/endodoncja-czyli-co/

Może lepiej usunąć i wstawić implant?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...