Skocz do zawartości
Forum

Test IQ 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Testów jest mnogo co do samej interpretacji wyników. 120pkt w oparciu o ten zestaw pytań oznacza ,,mądrale" Jednak nie jest wyznacznikiem wiedzy którą posiadam, ani nie świadczy o tym że jestem mądry. Wikipedia troszkę poszerza zagadnienia, jednak i tak uważam że co pozostaje nam to dobra zabawa i wierzę że są wśród nas osoby które osiągną niebotyczne wyniki :))) nie traktujmy jednak tego w osobisty sposób, nie ujmując amerykanom pozostawmy im wyniki.

Odnośnik do komentarza

To taka zabawa w której pracuje się nad tym, by nie traktować siebie zbyt poważnie. Robiąc drugi raz test wyszło mi 160pkt o proszę jak, by nie można było tak od razu he he. Wynik nie jest istotny a sposobność do otworzenia się. dla mnie np. bardziej osobistym testem wydaje się ten który zamieściła p. Kamila na empatie. Tam z kolei według mego odczucia, założeniem jest by postarać się być lepszym niż jest, tutaj to matematyka.

Odnośnik do komentarza

Robiłem ze względu na Ciebie po tym jak napisałaś o tym wyniku 90-100. Wiesz najlepiej byłoby rozłożyć te 20scia pytań i je zinterpretować. Test się powtarza, niema sensu wrzucać innego skoro ludzie są tym w miarę prostym niezainteresowani. Sam jestem ciekawy skoro uważasz że dwa błędy popełniłaś, to 20scia poprawnych odpowiedzi daje 200pkt. Jeśli nikt nie chce sobie zawracać głowy, to jak będę miał więcej czasu posiedzę nad kartką papieru i tymi pytaniami. Super wynik poza tym, gratuluje :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki, Tobie w sumie też bardzo dobrze poszło. :)
W sumie teraz myślę, że same zadania były ok. Część z nich była prosta, ale sporo było całkiem ciekawych. Przy niektórych musiałam sporo się nagłowić, żeby zauważyć daną regułę. A to 18 i 19 to już w ogóle bardzo trudne mi się wydają.
Moim zdaniem problem nie jest w samych zadaniach, tylko w przeliczniku ilości zrobionych na IQ. To znaczy, że jest zbyt wysoki, np nie sądzę, żebym miała IQ 180.
Jak ktoś z moich znajomych zauważył, wystarczyło by mnożyć przez 8.5 zamiast przez 10, i wyszedłby całkiem fajny test, ciekawy, i naprawdę coś by pokazywał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...