Skocz do zawartości
Forum

Jak zwiększyć ilość śluzu w pochwie?


Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest niewielka ilość śluzu. Miesiączkuję regularnie (28-30 dni), owulacje potwierdzone mikroskopem owulacyjnym oraz testami.
Stosowałam przeróżne sposoby zalecane przez ginekologa, ale nadal śluzu jest jak na lekarstwo. Piję codziennie minimum 1,5l wody, do tej pory sięgałam po olej z wiesiołka (Oeparol), siemię lniane (w ziarnach i mielone), zioła ojca Sroki nr 3, ale nic nie pomaga... Jedyne co wpłynęło na zwiększenie ilości śluzu, to syrop wykrztuśny, ale przecież nie będę się w każdym cyklu faszerować Guajazylem tylko ze względu na śluz.
Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Mnie nie chodzi o suchość pochwy podczas stosunku. W trakcie zbliżeń produkuję go aż za dużo ;)
Chodzi mi raczej o obserwację śluzu gdyż zdecydowałam się na naturalne metody antykoncepcji wspomagane w dniach płodnych prezerwatywami. Ale samo zapisywanie temperatur i doszukiwanie się objawów typu ból jajnika czy bolące piersi niestety nie ma jak dla mnie sensu. A tu niestety mój organizm zawodzi i obserwacja śluzu jest u mnie utrudniona, bo na bieliźnie w ogóle go nie ma, a wewnątrz pochwy mam go tyle co kat napłakał...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...