Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku podczas stosunku w prezerwatywie a ciąża


Gość PaTka0093

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena1990162

Witam bardzo serdecznie Wczoraj kochałam się z moim chłopakiem z prezerwatywą, on spuścił się na zewnątrz w gumce bo widziałam. Zawsze po stosunku sprawdzam czy prezerwatywa nie była uszkodzona lub czy nie pękła. Gdy sprawdziłam wszystko było ok. Gumka nie pękła. Natomiast, kiedy poszłam sprawdzić to zauważyłam na samym początku prezerwatywy takie białe, lecz sperma była na samym dole gumki tam, gdzie zawsze. Zastanawiałam się co to może być, według mnie był to mój śluz, który został. Ale nie jestem tego pewna :( boję się, że może być to sperma. Ale jak to może być możliwe? :> Przecież prezerwatywa ani się nie zsunęła ani nic. Czy Pani uważa, że to tylko poprostu mój śluz? Czy powinnam się obowiać ciąży?? Zrobiłam test, i wyszedł negatywny naszczęście:). Nie chce zajść w ciąże, dlatego z moim chłopakiem się zabezpieczamy:)> Bardzo prosze o odpowiedź!!!! BARDZO.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twój cykl jest regularny to teoretycznie miałaś dni niepłodne, ALE jesteś młoda i wszystko na wpływ na Twój cykl (stres, przeziębienie, osłabienie, odchudzanie itd.). Dlatego trudno powiedzieć kiedy właściwie masz dni płodne a kiedy nie, tym bardziej jeśli nie mierzysz temperatury codziennie, ale dla kobiet w Twoim wieku kalendarzyk jest najbardziej zawodną formą antykoncepcji. Nie radzę jej stosować. A jeśli chodzi o stosunek przerywany to w preejakulacie są plemniki, jest ich mniej i są mniej ruchliwe, ale zapłodnić komórke jajowa potrafią.

Odnośnik do komentarza

Masz 18 lat i na tyle ufasz swojemu partnerowi, że współżyjesz z nim bez prezerwatywy? A choroby przenoszone drogą płciową! Nie uczą was tego na przygotowaniu do życia w rodzinie? Dziewczyno używaj prezerwatywy zawsze! Nie chodzi tyko o niechcianą ciążę ale także o Twoje życie i zdrowie!

Odnośnik do komentarza
Gość mlodzinks

To musiała być Twoja wydzielina… bo jeżeli gumka nie pękła to jakim cudem miałaby być na zewnątrz? A może stosowaliście jakiś żel lub krem nawilżający? Zrobienie testu tego samego dnia, co odbył się stosunek jest bez sensu. Jak się boisz to idź do apteki poproś o taki test, który wykrywa ciążę najszybciej i go zrób w odpowiednim czasie.

Odnośnik do komentarza

To zależy czy sperma dostała się do pępka. Jeśli nie to nie musisz się przejmować, jeśli tak to ryzyko jest bardzo duże. Pępek to taka pozostałość z życia płodowego, wchłonięte przez niego plemniki mogą się dostać do komórki jajowej.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Hej! W Twoim wieku zazwyczaj jeszcze nie każdy cykl miesiączkowy przebiega z owulacją (dokładniej mówiąc upływa ok. 2 lat od pierwszej miesiączki do regularnego cyklu, w którym kobieta zaczyna być płodna). Jeśli jednak masz już miesiączki z jajeczkowaniem, to musisz zastanowić się, w jakim momencie Twojego cyklu współżycie miało miejsce. Dopiero jeśli stało się to na kilka dni przed owulacją, istnieje ryzyko zajścia w ciąże. Uważam jednak, że czas, w jakim współżyliście bez prezerwatywy, jest zbyt krótki, żeby doszło do zapłodnienia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Mam 23 lata i maly problem.
Kochalam sie ze swoim chlopakiem 1 grudnia,mialam miec dni nie plodne, niestety okres mi sie przesunal i dostalam 14 rudnia, wiec wynika z tego, ze kochalismy sie w sam dzien owulacji.
ztosunek byl bez zabezpieczenia przerywany. czy mimo to , ze 14 lutego dostalam miesiaczki, istnieje ryzko , ze jednak moge zajsc w ciaze? nie pytalabym o to , gdyby nie to , ze zaobserwowalam usiebie przypadkiem w toalecie na bieliznie duza ilosc bardzo bialego , takiego mlecznego sluzu, prosze o wyrozumialosc i odpowiedz na oje pytanue. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość eleonora2

Witaj! Fakt, że do zsunięcia prezerwatywy doszło przed wytryskiem minimalizuje ryzyko zajścia w ciążę, aczkolwiek całkowicie go nie wyklucza. Przy cyklu 24-25-dniowym dni płodne przypadają na 12-13 dzień. Jeśli zatem masz regularne miesiączki i jajeczkowania, nie powinnaś się obawiać, że zaszłaś w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...