Skocz do zawartości
Forum

Usterka


Rekomendowane odpowiedzi

Z gwiazdka nie ma już dawno problemu, widać naprawiono usterkę, ale jest inny problem.....proszę o wyjaśnienia.....oto treść....sprawa jest 2. wątkowa.....są 2. sprawy.....dostałem maila od Redakcji.....kiedyś mi napisano, ze lekarze są tutaj za darmo, bo chcecie pomoc, ułatwic zycie Pacjentom, tak mi odpisała Redakcja, ale nie wiem kto utrzymuje stronę?? A co do maila od Redakcji, wklejam go ponizej plus moją odpowiedz.....

Witam,
Bardzo proszę o nie publikowanie na forum wątków i postów, których treść zawiera linki i jest skopiowana z innych stron. Treści na forum abcZdrowie powinny być unikalne i nie skopiowane z innych źródeł, tak by nie było podejrzenia o działanie reklamowe. Jeśli nie dostosuje się Pan do tej prośby zostanie Pan zbanowany.

--
Pozdrawiamy,
Redakcja abcZdrowie.pl

I MOJA ODPOWIEDZ.....

Witam. Dziękuję za tą informację, ale od samego początku tak robię i Nikt nie napisał mi o tym co teraz, dlaczego na pocz. tego nie zrobiono?? Znacie mój adres mailowy, bo podałem go przy rejestracji, bylo napisać o tym wcześniej. Nie reklamuję czegoś a tylko informuję a to różnica. Zresztą reklamowanie jest dozwolone, pełno jest wszędzie reklam, prawda?? nie bedę wstawiał artykułów z innych stron, wstawiałem do poczytania dla innych Osób.

A po 2. Forum ma usterki, nie zlicza mi moich wszystkich postów oraz czasem pokazuje, że nie jestem zalogowany a jestem. proszę o odpowiedz. Robert.

Odnośnik do komentarza

Witam
Zgodnie z punktem 4 regulaminu forum umieszczanie treści o charakterze reklamowym lub w celach marketingowych jest zakazane. Wcześniej miał Pan wysyłaną wiadomość prywatną, z uwagi na awarię wiadomości prywatnych został do Pana wysłany mail z prośbą o zaprzestanie dodawania wątków oraz postów z treściami skopiowanymi z innych stron.
Jeżeli chce Pan podzielić się informacjami na jakieś ciekawe tematy, proszę opisać je swoim słowami, jest to ciekawszy i bardziej zachęcający do dyskusji sposób.

Co do błędów, które Pan podaje to:
1. Jeżeli długo jest Pan zalogowany, ale nic nie pisze, ani nie przejawia Pan żadnej aktywności na forum, to system Pana wylogowuje automatycznie.
2. Odnośnie zliczania postów to przyjrzymy się sprawie. Proszę pamiętać iż system nie zlicza postów usuniętych.

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Witam i dziękuje za tą odpowiedz, ale nie dostałem powiadomienia o Pani odpowiedzi, dlaczego??

Ja nic nie reklamuję, tylko informuję. Reklamy sa zakazane, tylko tutaj?? Będę swoimi słowami coś opisywał.

O Logowaniu.....to dlaczego pokazuje się napis o zalogowaniu a system wylogował?? powinien pokazac się napis o ponownym zalogowaniu.

Zliczanie postów nie usuniętych, nadal szwankuje. Nalezy się temu przyjrzeć. uważnie jakimiś metodami administracyjnymi i informatycznymi.

Wysyłanie wiadomosci prywatnych....jest usterka, co się stało?? A Redakcja ma moje dane i maila zapewne.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Proszę sprawdzić spam na mailu, czasem powiadomienia o aktywności użytkowników wpadają w spam.

Odnośnie reklam to tak jak pisałam wyżej zgodnie z punktem 4 ,,Treści o charakterze bezprawnym":
umieszczanie treści mających charakter reklamowy lub marketingowy.

Przyjrzymy się błędowi występującemu przy zliczaniu postów.

Niestety system wiadomości prywatnych nie działa już od dłuższego czasu, błąd został zgłoszony do działu IP i czekamy na jego rozwiązanie.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Witam Panią i serdecznie dziękuję za te informacje. PO 1. W spamie nie ma tego, nigdy, rozumiem, wiem, ze dane poczty działają różnie, cos mogą traktować jako spam. PO 2. Co do artykułów, jesli jest taki regulamin, każdy ma inny, to nie będę nic wstawiał, ale to powinno mi napisac się wcześniej. PO 3. Zliczanie postów, obecnie znowu jest poprawnie, ale proszę popatrzeć na to, tylko jestem ciekaw jak to się robi?? PO 4. Dział IP, to czym się zajmuje?? Usterkami?? Bo dla mnie IP to numer komputera.
PO 5. NOWE....Pojawia mi się o ' przerwie na konserwację' i napis, ze za 60. sek. się strona odświeży, coś Redakcja poprawia, naprawia, czy tak?? A odswieżanie, to znaczy, ze strona się powtórnie wczytuje, tak kiedyś mi ktos powiedział, to chyba prawda?? A czy pani zna się choć trochę na informatyce?? Pozdrawiam serdecznie, Robert.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Przepraszam wkradła się literówka chodziło o dział IT.

Co do przerwy serwisowej to tak obecnie prowadzone są pewne prace na portalu, które mogą powodować pojawienie się takich właśnie komunikatów. Komunikat o odświeżeniu strony za 60 sekund, oznacza, że strona automatycznie się załaduje ponownie, czyli odświeży.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Witam i dzieki za to wyjaśnienie, nie ma za co przepraszać, nic nie szkodzi. Super, ze to poszło zgłoszenie do dz. komputerowego, czyli IT. A co znaczą te literki, chodzi o pełną nazwę angielską i po polsku??

Nadal muszę sprawdzać czy ktoś mi odpisał, bo na pocztę nic nie przychodzi, ta odpowiedz od Pani. W innym watku dostaję odpowiedz, dziwne, ze w tym nie.

Dzięki za wyjasnienie o przerwie serwisowej, oby było lepiej po niej w działaniu forum, czego serdecznie życzę.

A Moderator, to tzw. nadzorca Forum, coś w tym rodzaju, prawda?? A np. Panią o jakie sprawy mogę zapytać, nie wiem na jakich sprawach się Pani orientuje?? Robert.

Odnośnik do komentarza

Witaj Robercie
Sytuacja obecnie jest taka że w obecnej chwili większość użytkowników jest zmęczona daną sytuacją technicznej strony forum, więc najwłaściwszym posunięciem byłoby zbanowanie osób zajmujących się obsługą techniczną forum ;)
Może zamiast dawać upust emocjom warto byłoby w końcu uzyskać informacje co do poprawności ustawień w naszych urządzeniach mobilnych, jakby nie patrzył bywały momenty, że forum działało w miarę możliwości poprawnie. Również najczęściej używam smoka, czyszczę ciasteczka i nici...
Zastanawia mnie natomiast sytuacja u Ka-wy. Jak to możliwe, że jest cały czas zalogowana, może pisać posty nie logując się, gdy system stwierdzi zbytnie ,,zasiedzenie" użytkownika Nawiązując do tego ile czasu to trwa 3minuty? Nie wiem nie mierzyłem, wiem, że w miarę szybko piszę lecz jeśli mam sprawdzać ortografię, by nikt nie poczuł się urażony, to sam jestem wpieniony tym wylogowaniem ze strony systemu. Fajnie byłoby gdyby informatycy abc forum dopracowali stronę. Jednak z tego co mi wiadomo, to chyba byłoby trzeba stawiać całą stronę na nowo. Jeżeli chodzi o powiadomienia, to również wyłączyłem tą funkcje. Każda strona, to dane które zajmują miejsce. Rozumiem że archiwum postów bywa pomocne, jednak nie zawsze i dużą część technicy mogliby usunąć. Swego czasu rezygnując z konta na forum, po prosiłem właściciela strony o usunięcie wątków i nie było z tym problemu.

Odnośnik do komentarza

Krzysztof,nie wiem o jakich 3 minutach piszesz...,
system sam wylogowuje jak długo nie wchodzisz na forum,ale żeby w trakcie pisania postu ...,u mnie nigdy,

ja piszę posty dość długo/muszę wracać bo coś mi się alt dobrze ni wciska/ i często,
i nigdy nie jestem wylogowana,również jak zamykam ,strona pozostaje w zakładce i po otwarciu jestem cały czas zalogowana.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Robert smok to potoczne określenie przeglądarki internetowej,gdzie jej znaczek przypomina smoka.
Ka-wa tak mam u siebie, owszem jedynie pozostało mi ratować się kopiowaniem. Swego czasu miałem stawiać na nowo windę udało się uniknąć tego gorączkowego zgrywania plików. Niestety Windows odpala się w trybie awaryjnym, nie mam tendencji do robienia kopi zapasowych więc po postawieniu czystych partycji spróbuje zrobić tak jak Ty. Każdą przeglądarkę się rozbudowuje może na ,,czysto" się mi poszczęści.

Odnośnik do komentarza

Krzysztof....pewnie masz na myśli firefoxa. A kopie nalezy robic i przenosić na dysk przenośny. Piszesz o ' windzie', masz na myśli zgrywanie plików?? Napisałeś o ' na czysto' o przeglądarce, co masz na myśli?? A wszystko się rozbudowuje, strony się rozbudowują i przegladarkiteż, bo sa często aktualizacje. Taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza

szkoda, ze Redakcja czy ktoś kompetentny nie na wszystko mi odpisuje. Po 2. Przy wiadomosciach prywatnych, klikam na wiadomośc po wysłaniu, nie otwiera sie wcale, wysyłam do kogos, widzę ' czerwoną kropeczkę', co ona oznacza?? Wysłałem do siebie wiadomosc, nie doszła, czy ktoś te Usterki wreszcie poprawi, raczy poprawić?? PO 3. Redakcja i Moderator chcą mnie zbanować, wstawiam ponoć za duzo linków z innych stron, to dla wiedzy tutejszych Użytkowników, wiec widzę nie warto, nie będę nic pisał i tutaj wstawiał, łaski bez. Czasem, moze, napiszę zapytanie do Lekarza, tylko musze madrze pytanie sformułować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...