Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki, włoski na sutkach i pod brodą


Gość Karola123321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karola123321

Witam.
Mam problem z nieregularnymi miesiączkami i z owłosieniem na sutkach i pod brodą.
Hormony mam w porządku minimalnie testosteron wyżej ale, lekarz powiedział że to nie ma znaczenia.
Co w takim przypadku zrobić proszę o radę.

Mam 20lat staram się o dziecko z partnerem ale, nic nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Karola123321

Tak leczy mnie podając Clostilbegyt

Lekarz twierdzi że, najlepiej się zająć samym zajściem w ciąże i wtedy wszystko się wyreguluję? Czy ja powinnam zmienić lekarza?

Mam po za tym problemy z jelitem grubym

Odnośnik do komentarza

hm... skoro robi cos z zaburzeniami. Ocywiscie po ciazy wszystko sie zmienia i moze byc tak, ze wszystko sie unormuje. Długo sie starasz o ciaze? Jesli dopiero zaczynasz starania to po co zmieniac lekarza. Chyba ze starasz sie dosc dlugo, a lekarz nie robi zadnych badan zeby wykryc przyczyny braku ciazy oprocz zaburzen. to wtedy bym sie zastanowila nad zmiana lekarza, zeby zajal sie przypadloscia blizej.

Odnośnik do komentarza

W takim razie skoro starania trwaja ok. roku i lekarz nic z tym nie robi, to ja bym sie zastanowila nad zmiana lekerza, chociazby zeby pojsc na konsultacje do innego lekarza może on by zaczął cos robic w tym kierunku. Może porobił by jakieś badania, żeby stwierdzic czy cos nie lezy na przeszkodzie oprócz zaburzen, lub wdrążył by się bardziej w te nieregularne misiączki. Ale to by była moja opinia na ten temat. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...