Skocz do zawartości
Forum

Jak sprawić, żeby facet lepiej się ubierał?


Gość optymistka445

Rekomendowane odpowiedzi

Gość optymistka445

Nie zrozumcie mnie źle - dobrze mi z moim chłopakiem, ale jego ubrania są zwyczajnie straszne. Mimo, że coraz bliżej mu do 30, to nadal ubiera się jak chłopaczek ze szkoły średniej - luźne koszulki, bluzy ze "śliskich" materiałów i najbrzydsza kurtka-wiatrówka jaką w życiu widziałam.
Kilka razy będąc w sklepie sugerowałam coś w stylu 'o, tamta koszula dobrze by na tobie wyglądała' albo 'ten kolor by do ciebie pasował...' itp, ale za każdym razem słyszałam, że brzydkie albo, że ma za chude policzki/ręce/kark (itp) żeby nosić jakąś rzecz. A tak w ogóle, to na razie nic mu nie jest potrzebne.
Tak więc nadal wygląda jak przydrożny sprzedawca... Co robić?

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

to jest problem wielu wielu kobiet :)
Możesz spróbować kilku sposobów:
1. Skomplementowanie innego faceta :P może z zazdrości zacznie ubierać sie podobnie.
2. Komplementuj go, nawet jeśli ma na sobie ,,sliską" bluzę... Może to być kolor, krój może tak łatwiej byłoby Ci przekonać go do innych rzeczy.
3. Do bardziej naturalnych materiałów zazwyczaj przekonuje się ich najłatwiej latem, kiedy w syntetykach się człowiek poci a w naturalnej bawełnie nie :D

Odnośnik do komentarza

optymistka445, a może po prostu sprezentuj mu jakąś rzecz, która według Ciebie jest ładna i pasowałaby do sylwetki Twojego mężczyzny? Może, jeśli dostanie od Ciebie jakieś ubranie, to zacznie w nim chodzić, chociażby ze względu, że to jest prezent od Ciebie? ;) Możecie też wybrać się na wspólne zakupy i bawić się we wzajemne wybieranie sobie ubrań - Ty wybierasz coś dla niego (krawat, koszula, spodnie, kurtka itd.), a potem rewanż - on wybiera coś dla Ciebie (bluzkę, spodnie, sukienkę, bieliznę itd.). Może w taki sposób lepiej poznacie swoje gusta i dowiecie się, co się komu podoba w kwestii odzieży? Życzę powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Faceta jak się ubiera, to najprościej i chyba najwłaściwiej byłoby zacząć od butów. Nie zapominając o jego stylu życia, nie zawsze koszula według oceny kobiety będzie właściwa dla faceta, tryb życia, kwestia jej prasowania. Może wersja przymusowego prezentu nie będzie najlepsza, z jednym wyjątkiem bielizny. Wspólnym zakupom również nie każdy się podda, jak już się wie że nie będzie scen, to warto poszukać akcji obniżkowych, dodatkowa zachęta. Komplementacja coś po sobie zostawia, jednak zwrócił bym uwagę w niej od figury, zwłaszcza jeśli facet narzeka. Niema co się oszukiwać, facet to nie oczytana kobieta w czasopismach a ten gust u niego może się wyrabiać latami. Reprezentacyjny można zacząć od miejsc w których potarmoszony t-shirt nie będzie właściwym wyborem.

Odnośnik do komentarza

U mnie to wyglada tak,ze raz wyglada niesamowicie męsko i jest jeszcze bardziej przystojny w tych ubraniach co ma na sobie;p a innego dnia ubierze byle co np spodnie ze sztruksu ktorych nei cierpie plus jakies okropienstwo i to najzwyczajniej skrytykuje.Istnieje jeszcze opcja,ze prosze by sciągnął to okropne ubranie całkowicie a wtedy sama go ubieram lub nie;-)
Do faceta trzeba miec cierpliwosc w kwestii ubrań tym bardziej.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość iiiiiiiiikkkkksssss

Niestety mnóstwo facetów nie potrafi się ubrać.
Mój ostatni były ubierał się tak jak nie lubię (zawsze jakis kaftan i najbardziej ohydny model sportowych butów jakie widziałam.) z trudem ale jakoś to znosiłam, ponieważ moje sugestie były "niesłuszne", on wiedzał lepiej. OK, w sumie tez bym nie chciała gdyby ktos mnie "ubierał"Po 2ch latach rozstalismy się...- nie z tego powodu, ale był to jeden z wielu "znak" że oboje jesteśmy z innych światów ( on lodziarskie adidaski, ja ala glany(marteny)- słabe zestawienie. Tak i w podejściu do życia widac było znaczące sprzeczności. Oczywiście nie nalezy oceniać po wyglądzie...jednak takie drobiazgi tez sa wazne.
Mój obecny chłopisko ma zbliżone preferencje ubraniowe do moich (podobny klimat) ale nie jest ekspertem w modzie. Powiedziałam mu, żeby dbał o higienę-wrost- bo jestem wrażliwa na zapachy. Posłuchał. Zawsze gdy do mnie przybywa-da mi buzi i idzie pod prysznic:) Czyścioch się zrobił jakich mało. Pózniej powiedziałam że chętnie pobawię się w jego stylistke (bo trochę sie w tym orientuje) i któregoś dnia pochodzimy po sklepach. A on ucieszył się mówiąc" super pomysł, bo wiesz , ja to nie umiem się ubrać, noszę co mi się podoba chociaz wyglądam czasem idiotycznie." Rozbroił mnie. Ma przynajmniej pokorę i dysytans do siebie:) Zaproponowałam ,zeby i on pokazywał mi damskie ciuszki, w których chciałby mnie zobaczyć. Udało się... Nie mamy zbyt wiele kasy na czeste zakupy, ale progres jest. Połowa sukcesu, gdy mężczyzna umie przyjmować konstruktywną krytykę, jest bystry (czai co się mówi między wierszami), ma poczucie humoru i umie dyskutować.... My sobie prosto z mostu -bez ogódek-wiele mówimy. A jelsli sprawa wymaga delikatności to wazymy słowa, przy czym i tak wiadomo co co chodzi. I to jest świetne. To pierwszy taki bezposredni mój związek, polecam.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że nie każdy musi umieć się ubrać, ale jeśli Ty preferujesz konkretny styl możesz pomóc swojemu partnerowi i nakierować go na modne ubrania. Ja np. lubię koszulki z nadrukami tj. te https://strefa90.pl/ariana_grande W sieci znalazłam również bluzy z Arianą Grande ? Jeszcze takich modeli bluz nie widziałam u nikogo, więc super opcja na bycie modną. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...