Skocz do zawartości
Forum

Trudność z logowaniem


Rekomendowane odpowiedzi

ka-wa
Ja nie bardzo rozumiem dlaczego za każdym razem się logujecie,jak jak się zalogowałam na początku tak cały czas jestem zalogowana,nie trzeba się przecież wylogowywać.

Już Ci mówię. Zalogowałam się właśnie, weszłam w swój profil i w ten wątek. Zacytowała Twój wpis i co? I na nowo musiałam się zalogować, bo mnie wylogowało.
Mimo, że w okienku po prawej jest mój profil.

Odnośnik do komentarza

To dziwne ,bo wychodzi na to ,że u Ciebie następuje "samowylogowanie," u mnie tego nie ma.

Ja tylko byłam ciekawa dlaczego za każdym razem musisz się logować ,ale skoro nawet w trakcie Cię wyloguje ,to jak zamkniesz komputer pewnie też.

Ja mam tą stronę cały czas w zakładce i nie ma znaczenia w jaki sposób zamknę laptop ,cały czas jestem zalogowana jak otworzę forum.

Tak wygląda,że to jest raczej problem albo z przegladarką /ja mam firefox ,ale jak miałam operę też było dobrze/,albo z programem,nie wiem ,bo się na tym nie znam ,tak gdybam...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Wylogowanie z serwisu dostępne jest w różnych serwisach. Wszystko zależy od twórców danego serwisu/usługi. Tak mi odpisano z mojej poczty. Tylko wstawiłem to w innym temacie i tutaj drugi raz, nie chciał mi system tej strony tego przyjać, pokazał sie napis, ze już to wstawiłem, widze, ze system jest madry, więc zmieniłem ciutkę treść, zeby ' oszukać' system strony.

I jak ' edytuję' post, dodaję dalszą treść, to pojawia się napis w czerwonej ramce o tym, ze doda treść za parę minut a dodaje od razu, to po ten napis w czerwonej ramce??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...