Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia Chodakowskiej


Gość Lawendowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Bardzo chciałabym schudnąć , mam 162 wzrostu i ważę 80 kg.
Wykonuje także ćwiczenia Ewy Chodakowskiej , bardzo bym prosiła o jakiś jadłospis.co powinnam jeść ? ograniczyłam juz słodycze i słodkie napoje(nie pije i nie jem ich od tygodnia)
chce schudnąć 20 kg.

Odnośnik do komentarza
Gość Kkasia12345

A ja robię już od półtora tygodnia "Skalpel" i nie narzekam. :) Wydaje mi się, że ćwiczenia fajne. Cóż, może sama Chodakowska nie jest zbyt motywująca, ale nie o to chyba chodzi w ćwiczeniach, aby szczególną uwagę skupiać na prowadzącej. Dla mnie ważne są efekty, dobrze się czuję po tych ćwiczeniach, a i w internecie czytałam wiele pochlebnych opinii na ich temat. POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Gość MoniaOs

ćwiczyłam chodakowską, ale masakrycznie bolały mnie po niej kolana, łokcie, barki - normalnie narzekałam na ból stawów niż na zakwasy. przestałam.
od 3 tygodni ćwiczę z Kasią Żytko dla sylwetki apetyczna gruszka - program na ciało; na brzuch/uda/pośladki; na ramiona - wycisk przeogromny, ale bolą mnie już tylko mieśnie przez zakwasy, widzę już efekt, bo ciało jest bardziej jędrne ;)

Odnośnik do komentarza

Ja ćwiczę z chodakowska i stosuję też jej dietę od kilku tygodni i widzę już bardzo duże efekty, więc jestem zadowolona. Ma odpowiednio dobraną dietę, dostarczająca wszystkich potrzebnych składników odżywczych, ćwiczenia także są skuteczne, a sama Ewka mnie przynajmniej motywuje, bo udało się jej wreszcie ruszyć mnie z kanapy i zmotywować do odchudzania, a podczas ćwiczeń jej słowa także są bardzo motywujące... ,, pamiętaj że twoje ciało może więcej niż podpowiada ci twój umysł '' - nic nie motywuje bardziej<3 poza tym ona motywuje samą swoją figurą... Więc ja polecam, bo na samej sobie przekonałam się że jest ona dobrą trenerka personalną ;p<br />

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to dość niebezpieczne stwierdzenie, które moze doprowadzić do przetrenowania. Bo nasz organizm w pewnym momencie zaczyna wysyłać dość konkretne sygnały że jest tego za dużo. Przetrenowany organizm z łatwością nabawia się kontuzji i jest osłabiony. Niejednokrotnie sportowcy którzy się przetrenowali często nie osiągają zamierzonych efektów bo po prostu nie mają siły

Odnośnik do komentarza

Rzekotka, tak zgadzam się, ale przetrenowac się można wykonując jakiekolwiek ćwiczenia, nie tylko chodakowskiej... Zresztą ona zawsze mówi żeby wykonywać ćwiczenia w swoim tempie i na swoje możliwości. Przecież nie musi się wykonać wszystkich ćwiczeń, ja np jak nie daje rady, ćwiczę tylko kilka minut, ważne jest aby wykonywać ćwiczenia dokładnie. I sama Ewa mówi że nie wolno przesadzać, 3 razy w tygodniu absolutnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza

witam , ja ćwiczę z Chodakowska juz tydzień - skalpel - ekstra figura - killer - turbo spalanie wybrałam te filmiki bo uważam ,że najlepiej przy nich bedzie schudnąć , przyznam szczerze ze jak do tej pory udało mi sie zrobić tylko skalpel cały , killer i turbo spalanie wytrzymałam do 20 min , ale walcze , chciałaby zapytać was jak zmieniacie swój styl jedzenia , ja postanowiłam jeść więcej białka i warzyw i ograniczyć chleb do 2 kromek na dzień na ziemniaki jak narazie pozwole sobie raz na 2/3 tyg i ogólnie staram sie mniej i wolniej jeść . mam 173 i waże 68 kg mam straszny brzuch i boczki . Czy ktoś jeszcze z was tu cwiczy ?

Odnośnik do komentarza

Podziwiam Was dziewczyny że dajecie radę z Chodakowską! ja wymiękam około 15 minuty. A słyszałyście o czymś takim jak tabata? To intensywe, 4 minutowe ćwiczenia, podczas których organizm przestawia się na spalanie tłuszczu. Robię min. 2 dziennie, do tego rolki i bieganie kilka razy w tygodniu

Sama ostatnio zamówiłam sobie kilka hantelek oraz wyposażenia do domowej siłowni tutaj i staram się ćwiczyć w domu. Kupiłam sobie rowerek w sklepie Spokey.  Postawiłam sobie go naprzeciwko tv oraz ćwiczę praktycznie codziennie. Mam lepszą motywacje :) 

Mam trochę daleko na siłownie tak więc u mnie chodzenie na siłownie odpada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli tak jak każda kobieta marzysz o jędrnych i pięknych pośladkach oraz szukasz skutecznych ćwiczeń, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzone efekty w tym zakresie to możesz sprawdzić artykuł https://anetaflorczyk.net/najlepsze-cwiczenia-na-posladki/ w którym znajdziesz sporo smaczków i opis najlepszych ćwiczeń na pośladki oraz wskazówki dotyczące ich prawidłowego wykonywania. Dodatkowo zawiera porady dotyczące skutecznej motywacji do treningów oraz wskazówki, jakie błędy warto unikać, aby osiągnąć najlepsze efekty. Na pewno nie warto tracić czasu na próbowanie różnych ćwiczeń, tym bardziej że mogą po prostu nie przynosić oczekiwanych efektów i tylko stracimy nasz cenny czas. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...