Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kobietka22

Aparat na zęby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kobietka22

Witam,
Zastanawiam się nad założeniem stałego aparatu na zęby? Czy możecie polecić jakiś rodzaj aparatu?
Mam 24 lata, zęby wymagają średniej korekty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my ? To orotodonta powinien Ci dopasować taki aparat, który jest dla ciebie najlepszy. |Zęby kązdy ma inny i wymagają one indywidualnego podejścia. Jedyne co można doradzić to czy to ma być aparat stały czy wyjmowany - ja w tym wieku brała bym stały. Ale tak jak pisałam resztę musisz ustalić z ortodontą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksander_123

Witam,
Tak jak koleżanka wyżej napisała to zależy od ortodonty.
Sam oceni czy potrzeba Ci stałego aparatu czy może wystarczy wyjmowany.
Pamiętaj też że przy założeniu stałego musisz dbać bardziej o higienę jamy ustnej ponieważ w takim aparacie mogą gromadzić się resztki jedzenia.
W tym przypadku może Pani zainwestować w irygator który pomoże doczyścić wszelkie zakamarki bardzo fajny jest turystyczny irygator panasonica wydatek poniżej 300zł a przyda się.
Dodatkowo szczoteczki z rowkami

Pozdrawiam,
Aleksander,specjalista z firmy shop-dent.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asapMEN

Ja ost zakupiłem sobie w dentapoint model EW1211, jest to irygator bezprzewodowy o świetnej technologii i solidnym ciśnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RenataKie

Świetnym sprzętem jest Waterpik, jest to również irygator :) Ja mam osobiście model WP-100 i sprawuję się świetnie. Ma bardzo dużą skale regulacji ciśnienia bo aż 10 stopni i dosyć mocne ciśnienie 6,2 b. W zestawie jest 7 różnych końcówek więc jest duży wachlarz działań :). Polecam, dostępny jest w dentapoint

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...