Skocz do zawartości
Forum

Ból zęba po leczeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Około roku temu byłam u stomatologa, podczas przeglądu okazało się, że mam ubytek (nie wiem czy był duży, chyba nie, bo zab mnie wogóle przedtem nie bolał). Lekarz dał mi zastrzyk znieczulający i zrobił zęba. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że doktor bardzo szybko go "opracował", nie byłam pierwszy raz na fotelu denstystycznym i z reguły dentyści podchodzili do zęba z większym sercem, a nie urzadzali wyscigi..(nie wpsominaja,c o ty,m,z e pierwszy raz nie zapytano nie, czy chce znieczulenie).natomiast do rzeczy: od tej pory mam z tym zębem problem. Częstawo zdarza się, ze ten ząb mnie boli, generalanie jest to ból do wytrzymania, chyba cześciej pojawia się w zetknięciu z zimnym, gorącym.., ale dziś troche na maxa mnie rozbolał, wziełam juz 2 tabl. przeciwbólową, czuję wręcz jakby mnie żuchwa bolała od niego...Byłam z nim już niedługi czas po jegoz robieniu, już u mojej dentystki, powiedziała, że ja mam zeby takie wrazliwe. Natomiast nie bardzo mogę sie z tym zgodzić, ponieważ gdy własnie ta dentyska robiła mi ostatnio zęba, który miał juz duży ubytek (nie bolał mnie), i uratowała go przed leczeniem kanałowym, to mimo tego, ja nie mam teraz z nim takich problemów jak z tamtym gdzie nie było takiego ubytku (6 na dole). Jestem nieźle wystraszona, czytałam, że w czasie borowania ząb moze się przegrzać i może dojść. do częściowego zapalenia miazgi ( czy jakos tak)??

Odnośnik do komentarza

ja nie miałam nigdy takiej sytuacji. Wydaje mi sie, że zaraz po leczeniu to niedopuszczalne, bo dobry dentysta dokładnie wie co się z zębem dzieje? ja leczę zęby w http://sanusdent.pl/ i może z racji tego nie miałam takiego problemu? Maja tam świetny sprzęt, a lekarze to specjaliści w swojej dziedzinie. Do tego super obsługa, atmosfera. Zmień przychodnię

Odnośnik do komentarza

też chodzę do sanusdent :) Faktycznie sprzęt i lekarze są światowej rangi niemalże. Poza tym przytulnie, miła atmosfera, ceny całkiem przyzwoite no i jakość świadczonych usług ponadprzeciętna. Nie zamieniła bym, nawet mój synek ze mną tam chętnie chodzi i już wie, że wizyta u dentysty to nie katastrofa, jak to za moich czasów było.

Odnośnik do komentarza

Heja!
No, właśnie byłam....ta pruchnica była bardzo głęboko już, ale ząb poprzednio był dobrze wyczyszczony, jednak nei wioadomo, czy w miazdze juz nie toczysie ajkis proces zapalny, wiec mam włożony tlenek na 3 meisiace. Podobno może tez boleć poprostu z powodu tych materiałow, bo tj bardzo głeboko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2014 o 21:13, sylwia4012 napisał:

ja nie miałam nigdy takiej sytuacji. Wydaje mi sie, że zaraz po leczeniu to niedopuszczalne, bo dobry dentysta dokładnie wie co się z zębem dzieje? ja leczę zęby w http://implantytorun.pl/psucie-sie-zebow/ i może z racji tego nie miałam takiego problemu? Maja tam świetny sprzęt, a lekarze to specjaliści w swojej dziedzinie. Do tego super obsługa, atmosfera. Zmień przychodnię

Pewnie dlatego, dobry specjalista to i brak problemów!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...