Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
matylda33

Telefony zaufania i grupy wsparcia dla osób potrzebujących

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nicość

Witam 

Czuje się bardzo samotnie a mam 42 lata. Jest ktoś tu w podobnym wieku by dotrzymać towarzystwa emocjonalnego.... 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Ośrodkiem lecznia uzależnień Forest? Prawdopodobnie zdecydujemy się z mężem na terapię dla par i chcę uzyskać więcej informacji. W internecie pełno pozytywnych komentarzy, ale może ktoś mógłby się wypowiedzieć jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja123

To może i ja zapytam o ośrodek. Może ktoś z Was słyszał o ośrodku Wiosenna, niedaleko Krakowa? Albo o innym skutecznym ośrodku leczenia uzależnień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lidia
W dniu 29.05.2020 o 10:59, ewa123 napisał:

A czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Ośrodkiem lecznia uzależnień Forest? Prawdopodobnie zdecydujemy się z mężem na terapię dla par i chcę uzyskać więcej informacji. W internecie pełno pozytywnych komentarzy, ale może ktoś mógłby się wypowiedzieć jeszcze?

Byłam razem z mężem i mamy bardzo pozytywne doświadczenia. Mieliśmy spotkania z panią terapeutką Katarzyną i było bardzo miło i co najważniejsze spokojnie - a już myślałam, że z moim mężem to niemożliwe :D Ogólnie dużo rozmów, powrotów do przeszłości, różne ćwiczenia. Polecam i jak jeszcze kiedyś problem się u nas pojawi to na pewno skorzystamy ponownie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sniori

Obecnie wielu psychologów świadczy rownież uslugi online, co może być dobrym rozwiązaniem dla osób mających problemy z otwarciem się podczas wizyty w cztery oczy. Wizyty takie stały się szczególnie popularne w dobie koronawirusa, gdzie większość osób decydowała się właśnie na takie spotkania, zamiast spotkań tradycyjnych. 

Ze swojej strony polecam konsultację psychologiczną w Avigon, świadczą oni videoporady psychologiczne. 

Jakiś czas temu korzystałam z pomocy Natalii Hejlman. Która pomagała mi w leczeniu zaburzeń odżywiania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ośrodek leczenia hazardu

"Wiosenna" ośrodek leczenia hazardu, narkomanii, alkoholizmu oraz lekomanii. Nasz ośrodek znajduje się niedaleko Krakowa w Ściejowicach - Jest to spokojna, cicha okolica. Właściwe leczenie wymaga konsultacji lekarza psychiatry, ponieważ w zaawansowanym zależne od hazardu często używane są depresja, zaburzenia lękowe, myśli samobójcze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Loraine
Gość jolka 43

Jesli ktos z was ma problemy z dojrzewaniem,problemy molestowania,antykoncepcji potrzebuje porozmawiacz ginekologiem lub seksuologiem polecam zwrócił na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam można spokojnie bezpłatnie skontaktować się z specjalista.  Wystarczy tylko opisać problem i postawić nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie skontaktować. Mnie bardzo pomogli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Loraine

Lista Certyfikowanych Psychoterapeutów w Polsce:

http://integrative.pl/pl/lista-certyfikowanych-psychoterapeutow.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Loraine

W obecnej sytuacji chciałam w tym wątku podać telefony dla osób które potrzebowałyby pomocy w związku z COVID19.

Najważniejsze numery telefonów:

1. 800 190 590 infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia; 
  2. 222 500 115 infolinia dla obywatela ws. kwarantanny i zdrowia; 
  3. 221 256 600 infolinia dla osób przebywających za granicą; 
  4. 112 / 999 numer alarmowy (należy uprzedzić operatora, że pacjent ma objawy koronawirusa).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...