Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na walkę z uzależnieniem od masturbacji


Gość Nieurozmaicony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieurozmaicony

Witam serdecznie, nie piszę tu w sprawie jakichś głupot czy zabawy. Piszę tu aby poradzić się jak zerwać z bardzo głupim nałogiem, które praktykuję już ładnych parę lat. Jest to dla mnie krępująca sprawa. Ogólnie piszę o co tu chodzi! Mam 20 lat, od 2 lat mam najpiękniejszą kobietę na świecie, która zaspokaja wszystkie moje potrzeby i bardzo ją darzę miłością, w wieku 13 lat odkryłem sposób na urozmaicenie sobie dnia. Sposobem była masturbacja. Robię to do dziś systematycznie wieczorem, mam tego serdecznie dość, jest mi głupio ale istnieje we mnie jakaś siła wyższa, której nie potrafię przezwyciężyć, głupio mi jest kiedy patrzę w oczy mojej dziewczynie, z myślą że ją kocham ale robię takie świństwa o których Ona nie wie. Chciałbym się w jakikolwiek sposób tego pozbyć, szukam już od 4 miesięcy jakiej kolwiek pomocy! Nie odważyłbym się na kontakt z psychologiem na żywo i nie jestem osobą wierzącą by stwierdzać, że to jest wielki grzech. Potrzebuję pomocy, proszę o szybkie odpowiedzi, ew. jeśli ktoś ma chęć jakkolwiek mi pomóc i podyskutować na ten temat i dowiedzieć się więcej lub ma sposób by mi pomóc psychologicznie to zapraszam na email: v*****k@o2.pl

Odnośnik do komentarza

Nieurozmaicony, jeżeli Twoim problemem jest uzależnienie od masturbacji, a z tego, co piszesz, tak właśnie wynika, to obawiam się, że sam sobie nie pomożesz. Terapia kompulsywnej masturbacji jest trudna i powinna być przeprowadzona pod okiem specjalisty, w tym wypadku seksuologa, psychologa lub psychoterapeuty. Odsyłam do artykułu: Uzależnienie od masturbacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...