Skocz do zawartości
Forum

Zanim zadasz pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się ten pomysł wydaje mało praktyczny z tego powodu iż mało kto szuka czy na forum został juz załozony podobny wątek. Dlatego są zakladane kolejne i kolejne. Wy je pozniej sami przenosicie gdzie uznacie za stosowne a osoba,która założyla ten wątęk nie widzi go na forum w związku z czym zaklada go ponownie. Zdarzają sie takie sytuacje bo nie jednokrotnie odpowiadalam na identyczne pytanie po kilka razy. Jaki jest więc sens przenoszenia tych wątków do innych?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
wraz z mężem staramy się o dziecko co prawda próbujemy już 2 miesiąc, mam świadomość, że nic od razu nie można mieć. Miesiąc temu po prawdopodobnym okresie implantacji zarodka zaczełam plamić na brązowo, w jednym dniu nawet wystąpił ból podbrzusza, jednak na drugi dzień wystąpiło jednodniowe krwawienie-jak miesiączkowe i znów brązowe plamienie. Przez ten okres wykonałam chyba z 4 testy ciążowe, jednak tylko jeden przedostatni pokazał cień cienia drugiej kreski -wskazując na nadzieje pozytywnego testu. Ostatni wyszedł negatywny po czym z przykrością odpuściłam i pogrzebałam moje nadzieje. Ten jedyny dzień krwawienia uznałam za pierwszy dzień menstruacji ( szczególnie że mam okres nieregularny). Teraz kolejny miesiąc czekam na jakiś znak, jednak nawet brązowe plamienie nie wystąpiło, z niecierpliwością czekam 4 ostatnie dni do planowanej miesiączki- z nadzieją że jednak nie nadejdzie. Brak jakichkolwiek objawów ciąży wzbudza u mnie negatywne myślenie. Czy u którejś z was wystąpiło podobne krwawienie??

Odnośnik do komentarza

Witam. 2 listopada współżylam z chłopakiem gdzie doszło do wytrysku we mnie czy jest możliwość ze mogę być w ciąży. Robiliśmy to dzień przed planowanym okresem, który się nie pojawił i wystąpił 6 dni później czy jest szansa ze jestem w ciąży, od nie dawna mam mdłości i bardzo żołądek mnie boli, i wcześniej bóle w w podprzuszu jak na okres lub kłócie w prawym rogi i leci mi krew z nosa? Czy to ciąża?

Odnośnik do komentarza
Gość Imperator

Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czystymi witrynami!

Na mobilnych przegladarkach Firefox (otwarto zrodlowa fundacji Mozilla), Kiwi (Estonski klon wlasnosciowego Chrome firmy Google), lub Yandex Browser With Protect (licencja jeszcze norweskiej Opery na kompresje danych dla rosyjskiej firmy, odpowiednik Google w obcej przestrzeni spoleczo gospodarczej i prawnej, co jest dla nas korzystne), opartych o silnik Blink Chromium, mozna instalowac darmowe rozszerzenia, napisane pierwotnie dla desktopowego Chrome z https.chrome.google.com/webstore/

Najlepszym, z przyjaznym interfejsem, pewnym rozszerzeniem do blokowani reklam, trackerow, antyblockerow, koparek crypto walut, przekretow SMS, Malware, komunikatow cookies, RODO i wiele wiecej (wykrywa i ostrzega przed wejsciem na witryny z Phishingiem), ale tylko w przegladarkach, jest Adguard Adblocker 3.x.x - po instalacji wlacz w opcjach wszystkie (nie tylko bazowe) polskie i angielskie listy regul i modul niewidzialnosci Stelth Mode).

Na stronie domowej https.adguard.com/pl/welcome.html jest tez platna, dozywotnia wersja (filtrowanie globalne) osobnej aplikacji Adguard(nie ma w sklepie Google), ktora usuwa reklamy i inne smieci (wykrywa i trwale blokuje wejscie na witryny z Phishingiem, plus lokal DNS i kontrola rodzicielska) z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, itp., na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych.

Trzecia wersja Adguard, to tzw., Adguard bloker zawartosci, ktory dziala tylko z mobilna przegladarka Yandex i Samsung Internet Browser. Jest w formie darmowej aplikacji dostepnej w sklepie Google, ale to mocno okrojona wersja pelnego rozszerzenia, z tym ze dobra na slabe, lub bardzo stare smartfony i tablety. Po instalacji trzeba ja uaktywnic w opcjach przegladarki. Raz uruchamiasz, aktywujesz listy filtrow, bo nie wszystkie potrzebne sa domyslnie wlaczone i zapominasz. Bedzie dzialac zawsze.
Wejdz na polska strone domowa Adguard po wiecej informacji.

Nie polegac na wbudowanych blockerach w przegladarki, bo albo sa sprzedane i puszczaja reklamy i trackery sponsorow, albo maja niewielka ilosc list, wiec nie moga sie rownac z zewnetrznymi renomowanymi blockerami jak Adguard, uBlock Origin i Nano.

Aby wejsc, zobaczyc dodatki i moc zainstalowac rozszerzenia trzeba na webstore wchodzic z ktorejs z wymienionych mobilnych przegladarek, wiec najpierw na smartfonie, lub tablecie zainstaluj ze sklepu (Google Play) ktoras z zalecanych przegladarek. Polecam szczegolnie Yandex Browser With Protect w wersji Alpha, czyli na najnowszym jadrze Chromium - mnostwo opcji ustawien i mozliwosci, w tym szyfrowanie do publicznych hotspotow i modul anty Malware. Oprocz dodatkow dla Chrome wersja Alpha umozliwia instalacje rozszerzen napisanych dla desktopowej Opery z https.addons.opera.com/pl/
To obecnie najbardziej zaawansowana mobilna przegladarka (ma tez wersje desktop, wiec mozliwosc synchronizacji miedzy wersjami, która dla laika jest trudna w konfiguracji i bez polskiego jezyka interfejsu), ale z tlumaczem lepszym od tego z Google.

Nie wiesz co to rozszerzenia? To male programy rozszerzajace mozliwosci standardowych przegladarek internetowych. Do Firefoxa dodatki (wlasnosciowe) sa na tym adresie https.mozilla.org/pl/android

Chcesz pozbyc sie reklam, trackerow szpiegujacych i innych zbednych widocznych i niewidocznych elementow witryn internetowych, to instalujesz w przegladarce rozszerzenie pisane przez ludzi niekomercyjnych. Aktywujesz filtrujace listy regul i masz czysty i bezpieczny internet. Internetem rzadza chciwe korporacje, ale latwo mozna pozbawic zyskow roznorakich cwaniakow zerujacych na ludzkiej naiwnosci.

Potrzebujesz porecznegoVPNa w formie rozszerzenia? Nie ma problemu, na webstore znajdziesz takze AdguardVPN i podobne.
Dla lubiacych kontrolowac z czym na poszczegolnej witrynie moze, lub nie laczyc sie browser, jest znakomity uMatrix (widzimy elementy 1st, 2nd i 3rd party, czyli moduly danej witryny (kolory) firm pierwszych (niezbedne), drugich (wymagane do uslug) i trzecich - addony i szpiegujacych zachowania, (niepozadane szkodniki dla big data).
Troche nauki co potrzebne a co zbedne i panujemy nad wymiana ruchu.

Stosujac moje porady zadne niebezpieczne szkodniki z witryn internetowych nie maja prawa przedostac sie do systemu. Nie instalowac nawet z oficjalnych sklepow egzotycznych aplikacji o ktorych nic nie wiemy. Takie trefne apki sa odpowiedzialne za wyswietlanie pelnoekranowych reklam po wybudzeniu smartfona. Odinstalowac podejrzane i nie ufac Google i jego Play Protect, bo to atrapa a nie zabezpieczenie.
Ekspert od Wirtualu Derick

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...