Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie z pochwy przy pieszczotach


Gość dziwczyna18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziwczyna18

chlopak dzis mi wsadzil 2palce do pochwy i chwile pozniej mial palce w krwi, nie jestem juz od dawna dziwcia i jestem po okresie, przez co to krwawienie? dodam ze pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo w sensie ze krew leciala

Odnośnik do komentarza

witam, mam problem i prosze o pomoc. Dzis podczas pieszczot rowniez pojawila sie krew. Nie wiem czy to juz okres czy plamienie. A musze to wiedziec, poniewaz od nastepnego cyklu zaczynam brac tabletki antykoncepcyjne. Okres mialam 9. 03, a moj cykl trwa okolo 32 dni. Ten poprzedni okres spoznil mi sie prawie tydzien. Dodam, ze ostatnio ciagle bralam globulki, najpierw na infekcje, potem na odbudowanie flory. Co mam z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza

Wyglądało jak zwykła krew. Po prostu nagle zorientowałam się, że chłopak ma palce we krwi. Potem takej typowej krwi już nie było, tylko trochę takiej jakby zwykłej wydzieliny, ale podbarwionej krwią. Teraz to wszystko ustało, więc wiem, że to nie był okres. Nie czułam sie też tak jak zawsze przed okresem. Jednak martwi mnie przyczyna, nigdy wcześńiej to się nie zdarzyło. Oprócz tej krwi, nic mi nie było, żadnego bólu itp. Mogę dodać, że ginekolog twierdziła, że wciąż mam błonę dziewiczą. Chociaż ja nie wiem jak to możliwe

Odnośnik do komentarza

Powiedział tak przed tym krwawieniem. Tylko, że z uprawiałam z chłopakiem petting już dość długi czas, więc trochę dziwne, że miałoby się to strać dopiero teraz. Seksu jeszcze nie uprawialiśmy, ale kiedyś tak jakby wszedł we mnie trochę. Może jakimś sposobem zachowała się do teraz, jeszcze jak ginekolog tak mówił

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...